דברים שחשוב לדעת לפני הזרקת חומצה היאלורונית

אנחנו בטוחים כי יש לכם לא מעט שאלות על דברים שאתם צריכים לדעת לפני טיפול הזרקת חומצה היאלורונית ובמאמר קצר זה אנחנו ננסה לסדר לכם את המחשבות שלכם על כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם נכנסים למרפאת אסתטיקה.

קודם כל חשוב להבין שחומצה היאלורונית נמצאת אצלנו בגוף באופן טבעי וחומצה זו אחראית על נפח העור וגמישות העור. אנחנו מאבדים את החומצה היאלורונית עם השנים לכן העור שלנו מתדלדל ומתקמט. ישנם כמובן עוד סיבות כמו פגיעה ביצור הקולגן אבל החומצה היאלורונית פה היא פקטור באמת קריטי. אז מה שאנחנו עושים זה להחזיר את החומצה היאלורונית אל תוך רקמות העור ובכך להחזיר לו את הנפח שלו, הגמישות שלו והנראות הצעירה והרעננה שלו.
אז מה חשוב לדעת לפני שניגשים לטיפול בהזרקת חומצה היאלורונית?

קודם כל חשוב מאוד להכין את ההיסטוריה הרפואית שלנו ולציין האם אנחנו לוקחים כדורים כלשהם. הרופא ידע בדיוק מה בסדר מה לא והאם כדאי לכם לעשות הפסקה של כמה ימים מהכדורים שלכם.
כדאי לבוא עם פנים נקיות. מן הסתם לפני הזרקה אנחנו עוברים עם ספירט ומחטאים את האזור בו תעשו טיפול. אבל מבחינת איפור כדאי להתכונן מראש כי זה עלול לגרום לזיהום במידה ואנחנו דוקרים עם מחט והאיפור נכנס. אנחנו נדאג לה אבל אתן תתאפרו בהתאם ככה שכם תוכלו לצאת מהמרפאה שלנו אחרי שאנחנו ניקינו לכם את הפנים.
שתיית מים מרובה – כל מולקולה של חומצה היאלורונית קושרת אליה 50 מולקולות של מים, זה מה שמעניק את הנפח לרקמות. עוד לפני הטיפול תקפידו במשך כמה ימים לשתות לפחות ליטר מים ביום! זה לא הרבה בכלל, אך ישנם אנשים שלא מקפידים וזה יפגע לכם בתוצאה.
אין צורך בשום הכנה מוקדמת משמעותית, מדובר בטיפול פשוט ולא פולשני, אתם לא צריכים לעשות שום דבר קריטי לפני הטיפול פשוט להגיע רגועים ונינוחים להקשיב להנחיות הרופא המטפל שידע להנחות אתכם האופן אינדיבידואלי.
חומצה היאלורונית זה לא חומר קבוע – אין לכם מה לדאוג ולתכנן כאילו אתם משרטטים את הבית שבו אתם תגורו. טיפול טוב עושים בחלקים. מגיעים לטיפול וחוזרים לביקורת על מנת להשלים את הנגיעות החסרות לפרופורציה מושלמת וסימטריה מדויקת. ככה אנחנו יכולים להבטיח קודם כל תוצאה מדויקת, אבל גם ארוכת טווח ואנחנו נסביר.
חשוב מאוד למלא את השקעים והקמטים כמו שצריך כי אם לא נעשה את זה לא מילאנו את הרקמה והיא לא התייצבה. לכן איבוד החומר יתחיל יחסית מהר מאוד. אם ממלאים בשלבים ועושים את זה כמו שצריך אתם תראו כי החומר יהיה הרבה יותר יציב ויקח לו זמן להתחיל להתדלדל. חומצה היאלורונית איכותית שממלאים טוב נשארת עד שנתיים בחלק מהאזורים! לכן אנחנו עם הניסיון שלנו יודעים להתאים לכם את הטיפול המתאים שיעניק לכם תוצאה מרשימה, לא מהעולם הזה!

אם אתם עוד לא עשיתם אף פעם טיפול בהזרקת חומצה היאלורונית אנחנו בטוחים כי יש לכם חששות. וזה בסדר גמור. אתם צריכים להרגיש בנוח עם עצמכם, עם הזמנים והרופא. הקליניקה צריכה לעטוף אתכם בביטחון ומקצועיות ככה שתעברו חוויה מקסימה ומרגשת. סך הכל יש אנשים שבוחרים להשקיע ברכב, יש אנשים שבוחרים להשקיע בגינה ויש אנשים שבוחרים להשקיע בעצמם.
ההחלטה בידיים שלכם.
אם יש לכם שאלה שהייתם רוצים לשאול באופן אישי אנחנו מזמינים אתכם לצלצל אלינו או לשלוח לנו הודעה ואנחנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם ולענות על כל השאלות שלכם.

באהבה, צוות ונוס.

There are two kinds of essays that are common. A typer for essays is an instrument https://www.fingerlakes1.com/2022/05/17/the-8-best-essay-writing-service-providers/ that is free to make an essay. This tool allows you to cut and paste text, or create it from scratch. Be sure to make sure your paper is genuine if you're taking advantage of an online service for free fee. Plagiarism is serious. It is also possible to hire an essayist that is experienced in writing.

כתיבת תגובה