Venus
Clinic

בוטוקס בין הגבות

בוטוקס בין הגבות – להעלים את הקמטים ברגע

כשאנחנו מביעים רגשות תווי הפנים שלנו זזים בהתאם ועלולים להסגיר את גילנו ואין אנחנו מעוניינים בכך. לכן בין הגבות שלנו אנחנו יכולים לשים לב כי כל פעם שאנחנו מביעים הבעת פנים כלשהי, עם הגיל האזור מתקמט ומוסיף לחבילת ההתבגרות שאין לנו איך לברוח ממנה. ישנם לא מעט פתרונות לבעיה זו. יש אנשים המחדירים חומרים סינטטיים לדוגמת סיליקון, יש אנשים שממלאים את האזור בחומצה היאלורונית ויש אנשים אשר מזריקים בוטוקס. אז למה זה כדאי? מן הסתם קודם כל המחיר משחק פה פקטור. בוטוקס היא האופציה הכי זולה. ובניגוד לחומרים סינטטיים אחרים הבוטוקס לא קבוע ולא אמור לסבך אתכם בבעיות. אז אנחנו נספר לכם בקצרה על בוטוקס בין הגבות.

כמה זמן מחזיק בוטוקס?

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

בוטוקס הוא בעצם רעלן שמשתק את השריר  בין הגבות. רעלן זה מתפרק תוך 3-6 חודשים ואנחנו מקבלים חזרה את המראה המקורי שלנו. משך הזמן שבוטוקס מחזיק תלוי בחוזק בשריר שלכם. זאת אומרת שאם אתם מחדשים את הטיפול שלכם בבוטוקס השריר נחלש ולאט לאט החומר מחזיק יותר זמן עליכם. מניסיון אישי אנחנו יכולים לציין כי ישנם מטופלים אשר בוטוקס מחזיק להם גם 9 חודשים!

הזרקת בוטוקס בין הגבות למי מתאים?

סך הכל לא לכולם מתאים טיפול זה, גיל מופלג אכן משחק פה תפקיד. במידה ויש לכם כבר קמטים מאוד עמוקים במצח הנובעים ממחסור משמעותי בנפח, בוטוקס הוא לא התשובה. בסוף הכל סיבה ותוצאה. משריר חזק המקמט לכם את הפנים – בוטוקס , חוסר בנפח וקמטים עמוקים – חומצה היאלורונית . אך לא רק זו אחת הסיבות לאי התאמה. אם העור שלכם מאוד עבה והקמטים שלכם מאוד עמוקים בלי קשר, בוטוקס לא תמיד התשובה. לכן חשוב להתייעץ עם רופא מומחה שיודע לספק לכם את הנתונים המדויקים עבורכם.

האם הזרקת בוטוקס בין הגבות מסוכנת?

אנחנו יודעים שזאת שורה תחתונה עבור חלק גדול מהאנשים. סך הכל העובדה שהחומר מופק מרעלן שמשתק את השריר לא מרגיעה אנשים. ופה מגיע משהו מעניין כי החומר קודם כל אינו קבוע, וגם הסיכון הוא חד משמעית מתקשר למיומנות הרופא. אם הרופא שלכם מיומן ומקצועי, הסיכון שלכם הוא רק בתגובות אלרגיות שהסיכוי שלהם הוא אחד לכמה מיליונים (0.0000001%).

בוטוקס בין הגבות יתרונות וחסרונות

אנחנו בטוחים כי אתם מעוניינים לדעת מה היתרונות והחסרונות של הזרקת בוטוקס בין הגבות, ולכן אנחנו נספר לכם כל מה שחשוב לדעת בתקווה לענות על כל השאלות שלכם. אז לכן אנחנו נתחיל דווקא מהחסרונות.

  • שטפי דם (סימנים כחולים) – סך הכל סימנים כחולים נשארים רק 7-10 ימים. אבל בכל זאת זה לא נעים להסתובב עם סימנים כחולים וכמובן שמיומנות הרופא היא לצמצם את האפשרות שזה יקרה. בכל זאת חשוב להדגיש, כי אחרי כל דקירה של מחט ישנו סיכוי לפגוע בכלי דם אפילו מהזעירים שבהם וזה מה שיוצר את הסימן הכחול. לא ניתן לחזות את הנולד במקרה זה במיוחד כאשר כל מטופל הוא מטופל בפני עצמו ואנחנו לא מכונות זהות.
  • אדמומיות – גם כן מתקשר לדקירה של המחט. כשאנחנו מזריקים בוטוקס בין הגבות גם אם הצלחנו לא לפגוע בכלי דם, עצם הדקירה מהמחט צריכה להתרפא במהלך יום יומיים. אם העור שלכם רגיש ישנו סיכוי כי במהלך אותם יום יומיים לאחר ההזרקה תוכלו לראות כי מקום הדקירה נראה כמו עקיצת יתוש.
  • חומר לא קבוע – חלק מהאנשים חושבים שזהו חסרון של הזרקת בוטוקס כיוון שגם אם מצאתם את הרופא שאתם סומכים עליו, והתוצאה נהדרת, בכל זאת תאלצו לחזור אחד ל3-6 חודשים. גם אם ישנן סיבות טובות למה לא לעבוד עם חומרים סינטטיים קבועים, בכל זאת עצם זה שצריך לחזור על הזרקת בוטוקס בין הגבות 2-3 פעמים בשנה זה נחשב לחסרון יחסי.

ועכשיו אחרי שסיימנו להפחיד אתכם אנחנו רוצים להזכיר לכם למה בכל זאת כל כך הרבה אנשים בכל זאת מגיעים להזריק בוטוקס?

  • תוצאה טבעית – סך הכל זה אזור מאוד רגיש. בין הגבות שלנו זו אחד הנקודות היותר בולטות בין תווי הפנים שלנו. וכאשר אנחנו מנסים להעלים קמטים באזור כה רגיש אנחנו צריכים לעבוד בזהירות רבה על מנת לשמור על פרופורציה נכונה לפנים. זה אחד החסרונות לשימוש בחומר מילוי בין הגבות כי רב הסיכויים שאין לכם מחסור בנפח כלל, רק השריר חזק ומתקמט ולכן להרפות אותו זה באמת הפתרון הכי "טבעי" לבעיה עצמה וזה בא לידי ביטוי באיך שהתוצאה נראית.
  • חומר לא קבוע – אם תשאלו אותנו , זה שהזרקת בוטוקס בין הגבות הוא לא טיפול קבוע זה יתרון ברור. ולמה בעצם? אתם חייבים לקחת משהו בחשבון, הגוף שלנו ממשיך להזדקן מיום ליום והוא לא עוצר. זאת אומרת שתוך שנתיים שלוש הטיפולים שעשיתם כבר לא יהיו רלוונטיים עבורכם כי אתם תמשיכו להשתנות. וכל פעם שאנחנו יכולים להתאים את הטיפול מחדש רק יבטיח לכם להיות הכי רלוונטיים שאפשר.
  • טיפול לא פולשני – בניגוד לניתוחים פלסטיים המצריכים מכם הכנה גופנית כבדה והכנה נפשית קשה, הזרקת בוטוקס אורכת מספר דקות בודדות וההזרקה עצמה לא כואבת. ברור המחט היא לא נעימה למגע, אבל זה באמת זניח ביחס לטיפול רפואי בכל תחום שהוא. אחרי הזרקת בוטוקס לא צריך שום החלמה וישר אחרי ההזרקה אתם ממשיכים את היום שלכם כרגיל.
  • את נראית נפלא! – מגיע לכולנו לחיות את חיינו בצורה הטובה ביותר, על הצד הטוב ביותר. וכל אחד בחיים משקיע במה שחשוב לו. אם אתם מספיק חשובים עבורכם אז אין סיבה שלא תשקיעו בעצמכם כמו מישהו שמשקיע בגינה שלו, ברכב שלו או בבגדים שלו.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

בוטוקס בין הגבות

הזרקת בוטוקס בין הגבות – ממה צריך להיזהר?

קודם כל חשוב להבין שלפני שאתם מחליטים לעשות משהו ופשוט לרוץ לידיים של איש מכירות, חשוב מאוד להתייעץ עם רופא שלא גוער בכם או לוחץ עליכם. אתם צריכים לדעת היטב מה החבילה שאתם צפויים לקבל. הבוטוקס לא מסוכן אם הוא מוזרק נכון. אז ממה כן צריך להיזהר?

קודם כל הריון, לא מזריקים בוטוקס לאשה בהריון. כמו כן גם ישנם מחקרים על שתיית אלכוהול, אסור לשתות אלכוהול 24 שעות אחרי ההזרקה. מעבר לזה הכל תלוי במצבכם הרפואי האישי.

אז לאחר שעברנו קצת על כל מה שאתם צריכים לדעת על הזרקת בוטוקס בין הגבות אנחנו באמת מקווים שענינו על כל השאלות שלכם ובמידה ולא אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ולשאול אותנו כל העולה לכם לראש.

באהבה, צוות ונוס קליניק.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!