Venus
Clinic

בוטוקס במצח

בוטוקס במצח – מהטיפולים הכי נפוצים בתחום

כשאנחנו שומעים על אסתטיקה רפואית, לרב המילה שתעלה לנו לראש היא בוטוקס. ובכן, מה זה בוטוקס בעצם? בוטוקס הוא רעלן המופק מסוג מסוים של חיידקים , אל חשש חיידקים אלו דומים לחיידקים שיש בדבש או אפילו שימורים. שמו המלא של הבוטוקס הוא בוטוליניום – טוקסין. כל יעודו של הבוטוקס הוא בעצם להרפות שרירים. השריר מקבל מעין שיתוק לתקופת זמן של בין 3-6 חודשים. על לפני עשורים בודדים היו משתמשים בו בעיקר בתור טיפול רפואי לאנשים הסובלים מעוויתות שרירים ואפילו כאבי ראש, רק לא מזמן יחסית התגלו גם שימושיו הקוסמטיים של הבוטוקס – בוטוקס במצח. כאשר אנחנו מזריקים בוטוקס לשריר המצח אנחנו למעשה מרפים אותו, וכאשר אנחנו מרימים גבות, שרירי המצח לא עולים בהתאם אלה דווקא נשארים במקומם, מה שמונע את ההתקפלות המוכרת של המצח, אשר יוצרת את הקמטים שכולנו מכירים.

בוטוקס במצח

בוטוקס במצח – האם זה מסוכן?

ובכן בגדול כל תחום רפואה הוא מאוד מסוכן כל עוד הוא מתבצע על ידי אדם לא מספיק מיומן. הזרקת בוטוקס חייבת להתבצע על ידי רופא מוסמך ומיומן. החומר עצמו הוא רעלן – כמו שאפשר להבין נגזר מהמילה רעל. כל עוד הבוטוקס מוזרק כמו שצריך לשריר בלבד, באופן בו הרופא הוסמך בלבד, הסיכוי לסיבוכים הם אפסיים. ככה שהחומר לא יגרום לכם חלילה להרעלה כלשהי, והחומר מאבד השפעתו לאחר 3-6 חודשים. כך שבכל מקרה תחזרו למצבכם הרגיל והכל יעבור בשלום. אנחנו ממליצים להתייעץ עם רופא מומחה אשר ידע לעדכן אתכם במדויק בהסתמך על עברכם הרפואי האישי.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

בוטוקס במצח יתרונות וחסרונות

טוב אז כמו שאנחנו בטוחים, אתם רוצים להגיע לשורה התחתונה ולשמוע על היתרונות וחסרונות. כאן אנחנו נפרט לכם בקצרה כל מה שאתם צריכים לדעת. ואנחנו נתחיל דווקא מהחסרונות.

  • אדמומיות – לאחר ההזרקה יתכן כי באותו יום ואף יום אחרי אתם תוכלו לשים לב כי באזורי הדקירה תראו אדמומיות קלה בניתן להשוות לעקיצת יתוש. זה לא ודאי שזה יקרה אבל בכל מקרה זה משהו שעובר תוך יום יומיים.
  • שטפי דם (סימנים כחולים) – סך הכל אחרי כל דקירה של מחט קיים סיכוי לפגיעה בכלי דם גם אם מדובר בזעירים שבהם. לכן מיומנות הרופא כן משחקת פה תפקיד, אך לפעמים על מנת להזריק את הכמות הנחוצה במקום הדרוש, על הרופא יהיה להסתכן בשטף דם על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. שטפי דם עוברים תוך 7-10 ימים.
  • חומר לא קבוע – הבוטוקס מחזיק סך הכל בין 3-6 חודשים וזה תלוי אך ורק בחוזק השריר שלכם. אם השריר שלכם חזק מאוד הבוטוקס יחזיק באזור ה-3 חודשים, אם השריר שלכם מוחלש כנראה הבוטוקס יחזיק יותר לכיוון ה-6 חודשים. אנחנו יכולים להגיד מניסיון שיש לנו לקוחות שהבוטוקס מחזיק להם גם 9 חודשים! מה הסוד? האמת, להתמיד בטיפול. ולמה? כי כאשר אנחנו כל פעם מחלישים את השריר שוב ושוב הוא כבר הרבה יותר חדש וקשה לו לחזור לעצמו במהרה ולכן זה יכול להגיע גם אף ל-9 חודשים!
  • א-סימטריה – כאשר מדובר בבוטוקס א-סימטריה היא בעיה קצת יותר גדולה מא-סימטריה הנגרמת באמצעות חומצה היאלורונית וזה כי אין אנזים המפרק בוטוקס. לכן הזרקת בוטוקס במצח מתבצעת בעדינות עם כמות חומר הנוטה כלפי מטה, על מנת להשלים בביקורת אחרי שבועיים את החומר החסר בדיוק בנקודות המתאימות על מנת ליצור תוצאה מדויקת, סימטרית ונטולת כל תופעות לוואי לא רצויות.

ועכשיו אחרי שעברנו על החסרונות אנחנו נספר לכם על היתרונות, ובעצם למה אנשים מזריקים בוטוקס במצח.

  • תוצאה טבעית – בוטוקס הוא לא חומר מילוי, הוא לא מפסל ולא נעליים. הוא משתק את שריר המצח ככה שיעבוד פחות. אז התוצאה היא טבעית לגמרי ואין שום שינוי בפנים שלכם פרט לשריר המתקמט, אפקט אשר מחזיר אתכם כמה שנים אחורה.
  • טיפול לא פולשני – כל הרעיון של התחום שלנו, הוא לעשות כל מה שאפשר לפני שעולים על שולחן הניתוחים. לכן הזרקת בוטוקס במצח היא פעולה מאוד פשוטה, האורכת מספר דקות בלבד, אשר אינה מצריכה החלמה כלל ובכל זאת מקנה לכם תוצאה חבל על הזמן.
  • חומר לא קבוע – עכשיו יש המאמינים כי זהו חיסרון, אך אנחנו מאמינים כי זהו יתרון ברור מאוד מכמה סיבות פשוטות. קודם כל תווי פנינו ממשיכים להשתנות במהלך כל חיינו לכן אתם לא יודעים איך התוצאה הנוכחית תראה עליכם בעוד מספר שנים. לאחר מכן מגיע עניין הסיכון, אחת הסיבות העיקריות שבוטוקס לא נחשב חומר מסוכן זה בגלל שבוא לא חומר קבוע, ככה שלטוב ולרע לא משנה מה יהיה אתם עדיין מחזיקים במפתחות של הנראות הטבעית שלכם. סך הכל הזרקת בוטוקס במצח היא באמת פעולה מאוד פשוטה ואפשר לציין כי זה מהטיפולים הזולים ביותר של תחום האסתטיקה הרפואית ככה שהבחירה כל פעם האם אתם רוצים לחדש, לשנות או להשאיר תמיד תהיה בידיים שלכם.

אנחנו מקווים כי ענינו על השאלות שלכם לגבי הזרקת בוטוקס במצח, אם עדיין יש לכם שאלות אנחנו מזמינים אתכם לצלצל אלינו ונענה לכם את כל אשר תרצו לדעת.

באהבה, צוות ונוס קליניק.

אזור הזרקהסיבת הקמטיםטיפול נדרשמדוע?משך זמן תוצאה
מצחהסיבה להיווצרות הקמטים במצח היא פעילות שרירים חזקה שמקמטת את המצח בעת הבעת פנים מסוימת.הזרקת בוטוקס במצחהזרקת בוטוקס מרפה את השרירים באזור המוזרק ובכך העור לא יתקמט בזמן שנביע הבעות פנים מסוימות.3-6 חודשים בממוצע.
שפתייםהסיבה לאובדן נפח בשפתיים והיווצרות קמטוטים היא דלדול הרקמה שנוצרת עקב הזדקנות או מסיבות גנטיות מסוימות.חומצה היאלורונית בשפתייםעל מנת להחזיר את הנפח והלחות בשפתיים וליצור סימטריה מושלמת צריך להשתמש בחומר מילוי, אם אתם לא מעוניינים בחומרים סינטטיים אז הפתרון הוא חומצה היאלורונית.12-18 חודשים בממוצע במידה ומדובר בחומצה היאלורונית איכותית.
צידי העינייםהסיבה להופעת קמטים בצידי העיניים היא פעילות שרירים חזקה מצידי העיניים המקמטת את העור כשאנחנו מביעים הבעות פנים מסוימות.בוטוקס בצידי העינייםהזרקת בוטוקס תרפה את השריר בצידי העיניים כך שהעור לא יתקמט בעת שתביעו הבעות פנים שמקמטות את צידי העיניים כמו חיוך לדוגמא.3-6 חודשים בממוצע.
קו לסתאי סימטריה בקו הלסת נוצרת מסיבות גנטיות או תאונות בדרך כלל.עיצוב קו לסת בחומצה היאלורונית / רדיאסעל מנת לספל ולעצב קו לסת אנחנו חייבים להשתמש בחומר מילוי מסוג מסוים. אם אנחנו לא רוצים חומרים סינטטיים אז הפתרון הוא או חומצה היאלורונית או רדיאס.1-2 שנים בממוצע במידה ומדובר בחומר איכותי.
בין הגבותהסיבה להיווצרות קמטים בין הגבות היא בגלל פעילות שרירים חזקה באזור אשר מקמטת את העור בעת הבעת פנים כלשהי.הזרקת בוטוקס בין הגבותהזרקת הבוטוקס תרפה את השרירים בין הגבות ובכך הקמטים לא ייווצרו בעת הבעות פנים ספציפיות.3-6 חודשים בממוצע.
מתחת לעינייםהסיבה להתדלדלות הנפח מתחת לעיניים והופעת שקעים היא עקב ירידה בנפח הפנים ובלחות העור הנגרמים ערב הזדקנות וסיבות גנטיות.מילוי שקעי עיניים בחומצה היאלורוניתהסיבות לירידת הנפח מתחת לעיניים והתדלדלות הרקמה הן הזדקנות, אורך חיים לא בריא או גנטיקה ועל מנת להחזיר את הנפח חזרה לרקמות צריך להשתמש בחומר מילוי מסוג חומצה היאלורונית.1-2 שנים בממוצע, במידה ומדובר בחומצה היאלורונית איכותית.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!