Venus
Clinic

בוטוקס בצידי העיניים

בוטוקס בצידי העיניים – העלמת קמטים בקלות

העיניים שלנו הם החלון לנשמה שלנו, העיניים שלנו מדברות לפעמים יותר חזק מהפה שלנו. לכן לעיניים שלנו יש תפקיד מאוד גדול במה שאנחנו משדרים לעולם. חשוב להבין שהמונח מסביב לעיניים הוא כולל מדי. הזרקת בוטוקס בצידי העיניים יכולה להתרכז אך ורק בחלק מהאזורים : צידי העיניים, בין הגבות והמצח. מתחת לעיניים ממש לא מזריקים בוטוקס, זה מסוכן מאוד הבוטוקס הוא לא חומר מילוי.

אנחנו נתרכז פה בהזרקת בוטוקס בצידי העיניים, אותם קמטים אשר מופיעים בכל פעם שאנחנו צוחקים או זועפים ובכלל, כל הבעת פנים שלנו. אז סך הכל בפנים שלנו יש לא מעט שרירים. ובצידי העיניים כאשר אנחנו מזיזים את העפעפיים אנחנו מפעילים לא מעט שרירים מסביב לעיניים. את השרירים האלה אפשר להרפות בעזרת הזרקת בוטוקס אשר משאיר את השריר רפוי במשך 3-6 חודשים, תלוי בחוזק השריר. חשוב מאוד להבין שגם מבחינת מחיר, גם מבחינת מורכבות הטיפול, הזרקת בוטוקס בצידי העיניים הוא הטיפול המשתלם ביותר עבור הלקוח שמחפש תוצאה ללא פשרות, אבל במחיר סביר. אז כאן אנחנו בקצרה ננסה להנגיש לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת על הזרקת בוטוקס בצידי העיניים.

בוטוקס בצידי העיניים

האם הזרקת בוטוקס בצידי העיניים כואבת?

ברור שדקירה של מחט זה לא משהו שאפשר לקרוא לו נעים. אבל תחשבו רגע על כל תחום רפואה אחר, בין אם רופא שיניים, מנתחים מכל הסוגים או אפילו וטרינר. הכל מתחיל מדקירת מחט, ובמקרה של הזרקת בוטוקס בצידי העיניים פה זה גם מסתיים. אתם מגיעים להזריק בוטוקס , טיפול האורך דקות בודדות בלבד וחוזרים לביקורת אחרי שבועיים. זהו, פה סיימתם את כל הטיפול ה"מפחיד" הזה.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

האם הזרקת בוטוקס בצידי העיניים מסוכנת?

אין שום טיפול רפואי מכל סוג בעולם שלא גובל באחוז סיכון מסוים. אבל כל הרעיון של תחום האסתטיקה הרפואית הוא לעשות את כל הניתן על מנת לא להיכנס לחדר הניתוח ובעצם להימנע מסיבוכים מיותרים. ההזרקה מסוכנת בעיקר אם מי שמזריק לא מנוסה אבל יש עוד. לא מזריקים לנשים בהריון לדוגמא ואפילו יש תקופת זמן בה מותר להזריק בוטוקס במהלך הביקורת אחרי ההזרקה ואנחנו נסביר. אחרי שאנחנו מזריקים בוטוקס בצידי העיניים אנחנו חוזרים לביקורת לאחר שבועיים. ניתן לחזור לביקורת עד חודש מאז ההזרקה ולאחר מכן מחכים 3 חודשים לפני שמזריקים שוב. זה לא בגלל שזה מסוכן בריאותית, להפך. הגוף שלכם יפתח נוגדנים והבוטוקס פשוט לא יעבוד עליכם יותר/

יתרונות וחסרונות של הזרקת בוטוקס בצידי העיניים

ברור שעבור חלק גדול מכם זו היא בעצם השורה התחתונה. אתם רוצים להשוות את היתרונות והחסרונות על מנת להחליט האם שווה לכם בכלל להתעסק בזה. אנחנו ננסה להנגיש לכם את כל הידע הנדרש על מנת שתוכלו להחליט מה נכון עבורכם. ודווקא בגלל זה נתחיל קודם מהחסרונות.

  • חומר לא קבוע – כבר ציינו מקודם שבוטוקס מחזיק בין 3-6 חודשים. מניסיון אישי היו אנשים בודדים שבוטוקס החזיק להם חודשיים וחצי כי השרירים שלהם בפנים חזקים במיוחד ומנגד היו אנשים שהבוטוקס החזיק להם 9 חודשים כי השרירים שלהם בפנים כבר פחות חזקים. בין אם בגלל גנטיקה ובין אם בגלל הזרקת בוטוקס עקבית. אבל עדיין, למי מכם שממש מפחד ממחט אתם תיאצלו לחזור על הפעולה פעמיים – שלוש בשנה.
  • סימנים כחולים (שטפי דם) – חשוב מאוד להבין שכל דקירה של מחט עלולה לגרום לסימן כחול ונכון, מיומנות הרופא היא בהחלט פקטור פה במשוואה אבל זה לא הכל. כל אחד מאיתנו הוא לא שכפול של מישהו אחר, תווי הפנים שלנו בנויים אחרת ותמיד יש סיכוי לפגוע בכלי דם גם אם הוא מהזעירים שבהם. לפעמים על מנת לקלוע בנקודת ההזרקה הדרושה על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר, שווה לכם ולרופא להסתכן הסימן כחול שעובר תוך שבוע – שבוע וקצת אבל התוצאה שלכם תהיה – וואו.
  • אדמומיות – זה ברור שאחרי כל דקירה של מחט יש "חור " קטן בעור שצריך להחלים תוך יום – יומיים. לאלו מאיתנו עם עור רגיש תדעו כי יש סיכוי שבמהלך אותם יום יומיים אתם תראו כי בנקודת ההזרקה יש מעט אדמומיות ונפיחות. – ניתן להשוות לעקיצת יתוש.
  • א – סימטריה – כאשר אנחנו מזריקים בוטוקס בצידי העיניים חשוב שהתוצאה תהיה שווה. לכן אסור להתפשר על מיומנות הרופא. בניגוד לחומצה היאלורונית, אותה אפשר להמיס עם אנזים המפרק אותה, אי אפשר להמיס בוטוקס. לכן אם לא אהבתם את התוצאה אתם תצטרכו לחכות 3-6 חודשים שזה יעבור. לכן הזרקת בוטוקס עושים ב-2 פעמים. פעם ראשונה ההזרקה הראשונית ולאחר שבועיים מגיעים לביקורת ומשלימים במדויק בנקודות שחסר.

אחרי שהפחדנו אתכם קצת עם החסרונות אנחנו נספר לכם על היתרונות. בכל זאת, למה כל כך הרבה אנשים בכל זאת נוהגים להזריק בוטוקס בצידי העיניים?

 

  • תוצאה טבעית – סך הכל בוטוקס מרפה את השרירים, אנחנו לא מורידים כלום , לא מוסיפים כלום, רק מונעים מהשריר להתקמט. ולכן התוצאה היא לא מתבלטת בין תווי הפנים שלכם – רק מטשטשת את החסרונות ומבליטה את היתרונות.
  • טיפול לא פולשני – נסו לחשוב על כל תחומי הרפואה הקיימים, יש המון נכון? אז לדוגמת רופא שיניים , רופא משפחה ואפילו וטרינר, כולם מתחילים ממזרק וכל אחד מסיים במקום אחר. כאשר אתם מזריקים בוטוקס בצידי העיניים זה בעצם גם מתחיל וגם נגמר במזרק. אז פחות מזה? אנחנו אפילו לא התחלנו לדבר על ניתוחים פלסטיים אפילו…
  • חומר לא קבוע – זה שאתם רוצים היום דבר אחד לא אומר כלום על מה שתרצו עוד מספר שנים. אתם לא יודעים מה אתם אוכלים עוד שבוע, אז אתם תדעו איך תראו עוד 5 שנים? מה יתאים לכם עוד 5 שנים? אז תהיו בטוחים שאתם לא תפסיקו להשתנות עם כל יום שעובר, ולכן זה יתרון מובהק שאפשר להתאים את ההזרקת בוטוקס כל פעם מחדש למטופלים על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר הכל רגע נתון.
  • איך את כזאת יפה? – לכל אחד יש יתרונות וחסרונות. אף אחד לא נולד מושלם, אז מה סוד היופי? הרבה מאמינים שהסוד הוא בעצם פרופורציה, סימטריה ומראה טבעי. כאשר אנחנו מבליטים את היתרונות שלנו ומטשטשים את החסרונות שלנו אנחנו פשוטו כמשמעו נעשים יפים יותר. אם זה חשוב לכם, למה לא? היום זה כבר ממש לא מסובך. יש אנשים שבוחרים להשקיע בגינה, יש אנשים הבוחרים להשקיע ברכב ויש אנשים הבוחרים להשקיע בעצמם.

אז לאחר שעברנו על היתרונות והחסרונות של הזרקת בוטוקס בצידי העיניים אנחנו מקווים כי ענינו על כל השאלות שלכם. אם עדיין יש לכם שאלות כל מה שאתם צריכים לעשות זה לצלצל אלינו ואנחנו נענה לכם על כל אשר תרצו לדעת בתחום.

באהבה, צוות ונוס קליניק.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!