Venus
Clinic

דקולטה

הצערת המחשוף- דקולטה

בין החזה לצוואר שלנו יש אזור מאוד בולט שאנחנו נוהגים לכנות אותו – מחשוף ובשפה המקצועית דקולטה. אנחנו נציין גם כי טיפול באזור זה הוא נפוץ בעיקר אצל נשים ופחות אצל גברים, בכל זאת כי דקולטה מקומט אצל נשים הוא הרבה יותר דומיננטי. נשים אשר עברו את גיל 40 ישימו לב כי גם באזור זה אנחנו מאבדים חומצה היאלורונית, הרקמה מתדלדלת, העור נופל מתייבש ומתקמט. ידוע כי אזור ה- דקולטה אצל נשים נחשב לסממן יופי בולט, סממן חושני , סממן דומיננטי וכזה שאי אפשר להתעלם ממנו. לכן הצערת המחשוף – דקולטה הינה פרוצדורה יחסית נפוצה. הרבה מאוד נשים משקיעות באזור הצוואר והפנים אבל כמה זה שווה כאשר המחשוף שלכם חושף אודותכם הכל?

אז ישנם מגוון טיפולים אסתטיים להצערת המחשוף וגם ניתוחים למיניהם אבל אנחנו נציין כאן את הטיפולים אשר אינם פולשניים, מסוכנים או מסובכים כמו העלייה על שולחן הניתוחים. נתחיל מהסבר קצר על הדקולטה.

למה מופיעים קמטים במחשוף – דקולטה

חשוב להבין כי העור שלנו מזדקן מיום ליום ומרגע לרגע בין אם אנחנו מטפלים בו ובין אם לא. בכל זאת יש לנו שליטה מסוימת על קצב הזדקנות העור בין אם דרך אורח חיים בריא יותר, חשיפה מדודה לשמש , טיפולים אסתטיים ועוד. העור שלנו עם הזמן מאבד מגמישותו וצעירותו ואין לנו איך לעצור תהליך זה, אך ללא ספק אפשר להאט אותו משמעותית. אחת הבעיות היא ההתפרקות של חומצה היאלורונית ברקמות שלנו מה שמוריד מנפח העור וגורם לרקמה להתדלדל. חוץ מזה גם ייצור הקולוגן והאלסטין נפגע והעור לא באמת מצליח לחזור לעצמו, לצעירותו.

איך מטפלים במחשוף עם קמטים?

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

אז אצלנו במרפאה יש לנו מגוון טיפולים ופתרונות שונים לבעיות שונות. אנחנו נספר לכם מה היתרון של כל טיפול ומה בעצם "הכי עדיף" או "הכי טוב" לעשות.

דקולטה

הזרקת חומצה היאלורונית בדקולטה

קודם כל הדרך הנפוצה ביותר לטיפול בקמטים במחשוף היא הזרקת חומצה היאלורונית בדקולטה. על ידי ההזרקה אנחנו למעשה מחזירים לרקמות את החומצה היאלורונית שאבדה לה עם השנים. כל מולקולה של חומצה היאלורונית קושרת אליה 50 מולקולות של מים וכאן למעשה נוצר הנפח אשר ממלא את הקמטים ומחזיר לעור שלנו את הצעירות שלו, הרעננות שלו והיופי שלו. טיפול זה אינו מסוכן ואינו פולשני וזו אחת הסיבות שהוא הכי נפוץ

מתיחת דקולטה בחוטים נספגים

חוץ מחומצה היאלורונית ניתן לפרום קמטוטים קטנים על ידי חוטים נספגים – חוטי הרמה וחוטי קולוגן.

חוטי ההרמה נותנים לעור מתיחה חזקה אשר מחזירה את העור שלנו למקומו ובכך בעצם מחזיקה את הרקמות באזור המחשוף. בנוסף חוטי הקולוגן מעניקים גם הם רשת תמיכה לעור שלנו ומסייעים בפרימת הקמטוטים הקטנים על המחשוף. החוטים הנספגים הם לא קבועים. חוט איכותי מחזיק כשנתיים עד שהוא נספג והתמיכה מתפוגגת עד כשנה לאחר שהחוט התמוסס בגוף שלנו, לכן התוצאה של החוטים הנספגים הם בין 2-3 שנים. חשוב לציין כי החוטים אינם מוסיפים נפח כלל, זאת אומרת שאם הבעיה אצלכם היא  החוסר בנפח, החוט לא יענה לכם על הבעיה/

טיפולי מכשירים – דקולטה

קיימים גם טיפולי מכשירים , פילינגים וכו' להצערת המחשוף, טיפולים אלו אכן מעניקים תוצאה אבל אם אנחנו משווים את התוצאות לטיפולים האסתטיים האחרים אנחנו מגלים כי יש פער וסך הכל הטיפולי מכשירים הם יותר טיפולי מניעה מאשר טיפולים שמשנים את המראה החיצוני באופן דרסטי. טיפולי פילינג באזור המחשוף נחשבים למסוכנים כי אזור זה נחשב רגיש מאוד וקיים סיכוי לצלקות.

אז אחרי שעברנו בקצרה על הטיפולים השונים להצערת המחשוף אנחנו בטוחים כי אתם שואלים את עצמכם מה בעצם העסקה הכי משתלמת? מה הכי כדאי לעשות? מה הכי בטיחותי לעשות? ובכן, התשובה היא זהה להרבה אספקטים בחיים – איזון. החוכמה היא לאזן בין הכל.

אם אנחנו מוסיפים נפח באמצעות חומצה היאלורונית איפה שחסר, ואז אנחנו מסייעים למחשוף ברשת תמיכה של חוטים נספגים, אנחנו נקבל תוצאה הרבה יותר מורגשת, מדוייקת וגם ארוכת טווח ואנחנו נסביר. חומצה היאלורונית מחזקיה ברקמות 12-18 חודשים במידה ומדובר בחומצה מאוד איכותית. חוטים נספגים מחזיקים בין 2-3 שנים ומעניקים רשת תמיכה לרקמות. אז אם אתם מזריקים חומצה היאלורונית וממלאים את הנפח החסר ועל זה שמים חוטים נספגים שיחזיקו הכל במקום אתם תקבלו לא רק תוצאה הרבה יותר טובה, אתם תקבלו את התוצאה גם לתווך ארוך יותר, זוהי החוכמה פה.

חומצה היאלורונית במחשוף – דקולטה , יתרונות וחסרונות

אז אנחנו נציין כי היתרונות והחסרונות להצערת המחשוף בחומצה היאלורונית הם לא שונים מיתרונות וחסרונות של טיפולים אחרים בחומצה היאלורונית. סך הכל חומצה היאלורונית נמצאת אצלנו ברקמות העור באופן טבעי לחלוטין ולהזרקה עצמה יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון ולכן אנחנו נתחיל קודם דווקא מהחסרונות.

  • חומר לא קבוע – גם אם אתם השקעתם בחומר הכי איכותי והלכתם לרופא שנתן לכם את התוצאה הכי טובה שיכלתם לבקש, החומצה היאלורונית ממשיכה להתפרק מהרקמות באופן טבעי ואין לנו מה לעשות עם זה. לכן עלינו לבצע את הטיפול שוב ושוב אחת לכמה זמן תלוי בחילוף חומרים שלכם, בחומר המוזרק, בהרגלים היום יומיים שלנו וכמובן גם בכמות המוזרקת.
  • סימנים כחולים (שטפי דם) – חשוב להבין שזה לא תמיד מעיד על מיומנות הרופא שעשה לכם את הטיפול. כי בגדול אחרי כל דקירה של מחט על העור שלנו עלול להיווצר שטף דם המסמן פגיעה בכלי דם קטן. לפעמים על מנת לפזר את החומצה היאלורונית באופן שבו לא ניתן להתפשר על התוצאה ונדרש על הרופא לקחת את הסיכון שעלול להיווצר שטף דם שיעבור תוך מספר ימים בודדים. אבל המטופל יקבל את התוצאה הכי טובה שיש ללא פשרות.
  • א-סימטריה – זה ברור כי טיפול זה חייבים לבצע אצל רופא מנוסה אשר יודע היטב מה הוא עושה כי חוסר סימטריה או חוסר פרופורציה זוהי בעיה חמורה למטופל שיצא ממרפאת אסתטיקה. במקרה של א-סימטריה צריך לפנות לרופא המטפל, מה שמצריך המשך טיפול או המסה של החומר על ידי אנזים שמפרק חומצה היאלורונית – היאלורונידאז. ניתן להימנע מבעיה זו על ידי בחירה ברופא מיומן בעל ניסיון מספק.

ועכשיו נציין את היתרונות:

 

  • חומר לא קבוע – חשוב להבין כי הגוף שלנו ממשיך להשתנות ללא הרף, תווי הפנים שלנו ממשיכים להשתנות הכל אצלנו משתנה יום יום , שעה שעה. לכן אם אנחנו נשתמש בחומרים קבועים לדוגמת סיליקון וכדומה, אנחנו לא יודעים מה יקרה לתוצאה עוד עשור או שתיים ודווקא בגלל זה אנחנו בטוחים כי זהו ללא ספק יתרון מובהק של חומצה היאלורונית שניתן להתאים כל טיפול כמו כפפה לכל מטופל כל פעם מחדש.
  • תוצאה טבעית – תאמינו או לא אין שום סיכוי שאתם תזהו מי עשה אצלנו הצערת מחשוף בחומצה היאלורונית ומי לא. שמירה על תוצאה טבעית זה הבונוס הגדול של חומצה היאלורונית באופן כללי. כמו כן זהו חומר אשר מתפרק עם הזמן כך שתווי הפנים שלכם נשארים דינמיים, טבעיים ויפיפיים וזה לא פוגע בכלל בהבעות הפנים שלכם.
  • את יפיפייה! – אנחנו חיים רק פעם אחת ולא משנה מה אנשים מנסים לעשות בנידון. ואנשים מסביבנו משקיעים במה שהם מאמינים לנכון, במי שהם מאמינים לנכון. אבל מה עם ההשקעה בעצמינו? החיים דורשים מאיתנו להתייצב בהמון סיטואציות שונות בחיים למען האנשים האהובים שלנו עד שלעיתים אנחנו שוכחים מעצמינו וממה שמגיע לנו, כי בשלב מסוים אנחנו מבינים שאם אנחנו רוצים משהו, עלינו להשיג אותו בעצמינו, וזה בסדר. יש אנשים שמאמינים כי השקעה בחפצים דוממים הינה השקעה חכמה, יש אנשים שמאמינים כי השקעה באהובים עלינו זוהי השקעה חכמה – מה שאנחנו מסכימים גם אבל גם השקעה בעצמינו זו השקעה חכמה! אחרת מי ישקיע בכם?

הצערת דקולטה – מחיר

אנחנו בטוחים שאם נגיד לכם את המחיר כאן ועכשיו אנחנו נעשה לכם חיים קלים ובאמת שאין לנו בעיה עם זה, אבל יש איסור גורף על כלל הרופאים בישראל לפרסם מחירים באופן כללי. אנחנו עובדים בתיאום מלא עם ההסתדרות הרפואית בישראל ואם אתם רוצים לשמוע את המחיר שלנו עליכם סך הכל לצלצל ולשאול, אנחנו נענה בשמחה על כל השאלות שלכם.

באהבה, צוות ונוס.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!