Venus
Clinic

הצערת כפות הידיים

הצערת כפות הידיים – חומצה היאלורונית בגב כף היד

כפות ידיו של אדם מסגירות לגביו הרבה מאוד דברים. על כפות ידינו רואים קודם כל את גילנו האמיתי ואפילו את תחום העיסוק שלנו. הרבה מאוד קלישאות יש על כפות הידיים שלנו. מכל מיני קוראים בקפה או כל מיני אמונות תפלות למיניהם רק מדגישות את המשקל של כפות הידיים בעת הניסיון לקרוא אודותינו ולהכיר אותנו באמת.  כמובן שידיים צעירות ומטופחות לאשה הן סממן בולט לעדינות, טיפוח, השקעה וברור שגם יופי. וכמובן שכפות ידיים גבריות ללא קמטים מספרות כי הגבר שעומד מולנו עוד צעיר, מלא בכוח , מלא בבריאות וכמובן משדר דומיננטיות ועסקים כרגיל.

הרבה מאוד אנשים שמשקיעים בעצמם בתחום האסתטיקה בכלל לא מייחסים חשיבות להצערת כפות הידיים, הם מעדיפים להשקיע באזור הפנים והצוואר. אך כשחושבים על זה רגע, אם לפי תווי פנינו אנחנו נראים בני 45 אבל יש לנו כפות ידיים של פנסיונרים, זה משדר תמונה מאוד מבלבלת. בין אם זה מסגיר כי אתם לקוחות המתמידים בטיפולים אסתטיים לפנים , או כי ניראה שאתם כבר עייפים ושחוקים. בכל מקרה כפות הידיים שלנו יספרו סיפור, תבחרו את הסיפור שלכם.

ישנן מגוון דרכים להצערת כפות הידיים, אנחנו נדבר על הדרכים אשר אינן דורשות ניתוח פולשני.

הצערת כפות הידיים

הצערת כפות הידיים בחומצה היאלורונית

 

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

הדרך הכי נפוצה להצערת כפות הידיים היא באמצעות מילוי גב כף היד בחומצה היאלורונית. בדרך זו אנחנו מחזירים את הנפח לכף היד, את הגמישות והרעננות לעור. חומצה היאלורונית היא בהחלט פתרון טוב מאוד להצערת כפות הידיים שלנו. אך אין דבר מושלם בעולם ואנחנו נציין את יתרונות וחסרונות המילוי בחומצה היאלורונית. אז נתחיל דווקא מהחסרונות. חשוב להדגיש כי אין חסרונות ייחודיים  של מילוי גב כף היד בחומצה היאלורונית, אלה חסרונות של חומצה היאלורונית ככלל.

  • תוצאה לא קבועה – את התוצאה אותה תראו ממילוי גב כף היד בחומצה היאלורונית אנחנו בטוחים כי תאהבו. אך תתבאסו לגלות כי מילוי זה הוא זמני בלבד. חומצה היאלורונית קיימת בעור שלנו מאז שנולדנו וחומצה זו מתפרקת עם הזמן , כך היא ממשיכה להתפרק גם אחרי שאנחנו מזריקים אותה לכפות הידיים.
  • שטפי דם – כמובן שאחרי כל דקירה של מחט יש סיכוי להיווצרות שטף דם (סימן כחול) במקום הדקירה של המחט. תופעת לוואי מינורית זו אינה מסוכנת בכלל והאמת כי יש בה יתרון אפילו. במקום בו יש סימנים כחולים בדרך כלל התוצאה יותר טובה. אם זה לא נשמע לכם הגיוני פשוט תחפשו על טיפול פלזמה פורזיס.
  • א-סימטריה – חסרון זה הוא אפשרי אך ורק אם אתם מתפשרים על מומחיות הרופא. כל רופא מיומן יודע כי טיפול זה מבוצע בחלקים על מנת לאזן את התוצאה בשתי כפות הידיים. כמובן שיש סיכוי לתוצאה לא סימטרית אך זה פתיר. בין אם תצטרכו להוסיף חומר ביד אחת או להמיס חומר ביד אחרת.

כעט לאחר כי הדגשנו את החסרונות של הצערת כפות הידיים בחומצה היאלורונית, עכשיו תשמעו על היתרונות של מילוי גב כף היד.

  • תוצאה טבעית – לא צריך יותר מהגיון בריא על מנת להבין כי אם אנחנו מזריקים חומצה היאלורונית למקום שבאופן טבעי יש חומצה היאלורונית, אין שום סיכוי כי תצליחו לזהות מי מילא את כפות הידיים שלו בחומצה היאלורונית ומי לא. כל עוד מילוי גב כף היד נעשה באופן אחיד ומדוייק למטופל , קשה למצוא עוד תוצאות טבעיות כאלו מחומרים אחרים וטיפולים אחרים.
  • תוצאה לא קבועה – בכל מקרה הסוד להכל זה איזון ופרופורציה. אם אתם בני 60 ויש לכם ידיים של בני 20, משהו כאן לא בסדר. הגוף שלנו ממשיך להשתנות עם הזמן וכל כמה שנים בודדות התוצאה הרצויה היא משתנה ללא הרף. התוצאה שרציתם בגיל 40 לא התוצאה שתרצו בגיל 60 וזה בסדר. לכן זה שהחומר אינו קבוע זה יתרון מובהק למי שדוגל באיכות הטיפולים שלו.
  • טיפול לא פולשני – בניגוד לרב הטיפולים הקיימים להצערת כפות הידיים , המילוי באמצעות חומצה היאלורונית הוא הקל ביותר. טיפול האורך מספר דקות בלבד ללא צורך בהחלמה בכלל. ההזרקה מתבצעת על ידי מחט או קנולה בשכבות השונות של העור.

פרופורציה – כל דבר בחיים צריך לקחת בפרופורציה, אז גם את הגוף שלנו רצוי לקחת בפרופורציה. כאשר אתם משקיעים בהצערת כפות הידיים שלכם , אתם מקבלים מעבר לאזור יפה בגוף שלכם. אתם מקבלים פרופורציה ואיזון בתוצאות הטיפול האסתטי שלכם מה שלרב הדעות אחת המטרות העיקריות בטיפולים אסתטיים.

הצערת כפות הידיים בחוטים נספגים

ישנה גם הדרך להצערת כפות הידיים באמצעות חוטים נספגיםחוטי קולגן עושים עבודתם נאמנה מאוד בכל הנוגע להעלמה של הקמטוטים הקטנים של כפות הידיים שלנו. אך החיסרון העיקרי של הצערת כפות הידיים בחוטים זה שהחוטים אינם מספקים נפח. זאת אומרת אם העצמות שלכם בולטות בכף היד והעור מקומט, החוטים לא יפתרו לכם את כל הבעיות. אז מה בעצם הרעיון של החוטים הנספגים בהצערת כפות הידיים?

ידוע כי חומצה היאלורונית היא הרי זמנית וכך גם החוטים. אך החוטים מחזיקים יותר זמן ונותנים תמיכה לחומצה ההיאלורונית מה שבעצם גם מעצים את התוצאה ואפילו תורם לתווך שלה! לכן ההמלצה היא לאזן ביניהם ולשלב ביניהם.

הצערת כפות הידיים – מחיר 

ובכן אנחנו בטוחים כי המחיר ללא ספק מעניין אתכם. אך לצערנו הרב יש חוק ברור במדינת ישראל כי אסור לרופאים לפרסם את המחירים שלהם בכל תחום שהוא ולא רק באסתטיקה רפואית. ההסתדרות הרפואית ברורה מאוד לגבי זה ואנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא. לכן על מנת לקבל מחיר להצערת כפות הידיים אתם תאלצו להרים אלינו טלפון ולשאול אותנו ישירות.

כתמים בכף היד

ישנה בעיה שיש ללא מעט אנשים המזדקנים ומגלים כי מתחילים להופיע כתמים בכפות הידיים – פיגמנטציה. הטיפול בפיגמנטציה הוא אחר וכל מקרה אינדיבידואלי דורש אבחון אצל הרופא על מנת להבין עד כמה המקרה חמור ומה ניתן לעשות על מנת לטפל באותם כתמים. ישנם גם טיפולי פיגמנטציה באמצעות נגזרות מסוימות של חומצה היאלורונית אבל זה תלוי מאוד בחומרת המצב.

מילוי גב כף היד והצערת כפות הידיים למי מתאים?

בגדול זה לא טיפול מסוכן בכלל, כל הרעיון של תחום האסתטיקה הרפואית הוא לעשות את כל הניתן מבלי הצורך להיכנס לחדר ניתוח ולעלות על שולחן הניתוחים. כאשר אנחנו מדברים על מילוי גב כף היד בחומצה היאלורונית הסיכונים שלכם הם אלרגיות מסוימות העלולות לבוא לידי ביטוי בתופעות לוואי לא נעימות בכלל. לכן חשוב להתייעץ עם רופא על ההיסטוריה הרפואית שלכם. האלרגיה הנפוצה היותר המפריעה לטיפול זה , אלרגיה ללידוקאין.

הלידוקאין זה החומר המרדים שמוסיפים למזרקים כדי לאלחש את האזור המוזרק ולהקל עליכם בעת ההזרקה. זה אותו החומר שרופאי השיניים משתמשים בו להרדמה מקומית לצורך טיפולי שיניים. הטיפול בחוטים נספגים אינו מסוכן כל עוד הוא מתבצע על ידי רופא מומחה שהרבה יותר מ- מנוסה מתחום. כך תוכלו להיות רגועים כי אתם בידיים טובות וכי תקבלו את התוצאות שאתם רוצים תוך כדי שמירה על בטיחותכם. זוהי בעצם הסיבה לפריצת התחום של הרפואה האסתטית, הרצון לעשות מה שאפשר ללא סיכון ממשי לבריאות שלכם או לנראות ארוכת הטווח שלכם.

באהבה, צוות ונוס קליניק.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!