Venus
Clinic

חוטי אפטוס

חוטי אפטוס – כל מה שצריך לדעת

לא מעט מאיתנו סובלים מקמטים שונים בעור שלנו. חלק מאופייניים בגנטיקה שלנו וחלק מאופיינים בגיל שלנו אך כל קמט הוא שונה. ולמה? כי לכל דבר יש סיבה ותוצאה. במקום מסוים השריר חזק, במקום אחר חסר נפח ובמקום אחר יכול להיפגע יצור הקולגן. אז מה שמעתם על מתיחת פנים באמצעות חוטים? ישנם מגוון רחב מאוד של חוטים להרמת פנים. חוטי אפטוס הם יחסית חדשים, הם הומצאו על ידי רופא גיאורגי בשנת 2001 ומאז הם חוללו מהפכה בכל הנוגע למתיחת פנים. מאז למעשה הניתוח נהיה פחות ופחות לגיטימי והטכנולוגיה נכנסה לפעולה והומצאו מאז הרבה סוגים שונים של חוטי הרמה. חלקם חזקים יותר חלקם חזקים פחות אבל חוטי אפטוס נחשבים לחוטים האולטימטיביים ולא רק בגלל שזהו המקור לחוטי ההרמה, אלה שבהשוואה לחוטי הרמה אחרים החוט הזה הוא גדול והטיפול יותר מסובך, יותר כואב ואי אפשר להגיד שאין החלמה כלל. אבל התוצאה מדברת בעד עצמה, בסופו של דבר מה שבא בקלות הולך בקלות וזה נכון כפליים לגבי חוטי אפטוס כי חוטים אלו לא באים בקלות ולא הולכים בקלות והתוצאה שלהם היא פשוט גרנדיוזית. אז במאמר זה אנחנו נספר לכם בקצרה כל מה שצריך לדעת על הרמת פנים באמצעות חוטי אפטוס.

חוטי אפטוס

כמה זמן לוקח טיפול בחוטים?

הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית. קודם כל מזריקים לידוקאין (החומר בו משתמשים רופאי השיניים) ומחכים מספר דקות שהחומר יתפוס. לאחר מכן עושים דקירה בעור על מנת להכניס את החוט ומעבירים אותו מתחת לשכבת העור. הטיפול לוקח בין עשרים לארבעים דקות סך הכל.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

האם הטיפול בחוטים כואב?

אז אי אפשר להגיד שלא כואב, יש כאב. אבל אי אפשר להגיד שהוא בלתי נסבל אחרת אנשים לא היו עושים מתיחת פנים בחוטי אפטוס. ברור שזה לא נעים ומרגישים אפקט מתיחה כשבועיים לאחר הטיפול המלווה בחוסר נעימות מסויים. אסור לכם במהלך השבועיים האלה להגיע לפתיחת לסת מקסימלית על מנת לתת לחוט לתפוס את מקומו הנכון ולא להסתכן שחלילה החוט יזוז. משמע מצטרכו לאכול את המזון עם סכין ומזלג ולא תוכלו לתת ביס גדול בתפוח. ברור שזה לא כיף גדול, אבל הכל תלוי בכמה אתם מוכנים להשקיע ביופי החיצוני שלכם. גם ניתוח השתלות שיניים הוא לא כיף בכלל ואף הרבה יותר קשה וטראומטי ובכל זאת זה משתלם לעבור את התקופה הקשה על מנת לקבל תוצאה חסרת פשרות וארוכת טווח באמת.

חוטי אפטוס – האם יש החלמה?

אז כן, יש החלמה של שבועיים פלוס מינוס כמה ימים. זה לא החלמה של ניתוח שלא תוכלו לתפקד, אתם תוכלו לעשות הכל וזה לא יפגע בשגרת היום יום שלכם. הבעיה היא בזמן אכילת מזון כי אסור להגיע לפתיחת לסת מקסימלית ותצטרכו לאכול עם סכין ומזלג. גם תרגישו את המתיחה כשבועיים וזה מלווה במעט לחץ וכאב במיוחד בימים הראשונים. אז מה עושים? לוקחים אופטלגין כמה ימים ראשונים ואז הכל בסדר. אם זה היה כזה נורא אנשים לא היו עושים את זה.

כמה זמן מחזיקים החוטים?

ובכן , החוט מתמוסס בגוף תוך שנתיים בממוצע. התוצאה של המתיחה מחזיקה עד שנתיים נוספות. לכן אפשר לומר שהתוצאה מחזיקה בין 3-5 שנים. ככה שאם חושבים על זה, אפילו הניתוחים למתיחת פנים לא לנצח, וגם הם מחזיקים זמן דומה ולפעמים טיפה יותר. אך אם אתם מנסים להשוות את הטיפול במתיחת פנים בחוטי אפטוס או ניתוח למתיחת פנים אבל הבדל אדיר בכל הסבל שאתם תצטרכו לעבור סביב הטיפול. לכן ההמצאה של חוטי אפטוס חוללה מהפכה אדירה בכל תחום האסתטיקה והיום רב מי שחושב על מתיחת פנים מברר על חוטי אפטוס קודם כל.

למי מתאים טיפול מתיחת פנים בחוטי אפטוס?

על השאלה הזאת יכול לענות רק רופא שראה אתכם. אבל בכל זאת על מנת לסבר את האוזן אנחנו נגיד כי כל מי שסובל מהתדלדלות הרקמות בפנים וצניחה של הלחיים, יכול להנות מטיפול זה. סך הכל הטיפול מתאים לכל מי שיש לו עודף נפח בפנים והפנים שלו מתדלדלות. תנסו להסתכל במראה ולקחת את הלחיים ולמתוח אותם מעט אחורה. ברור שזה לא בדיוק מה שהחוט עושה כי הוא הרבה יותר מדויק מזה אבל לפחות תוכלו להבין את כיוון התוצאה.

חוטי אפטוס – כמה עולה הטיפול?

ובכן, לצערנו הרב אסור לנו לפרסם מחירים. ההסתדרות הרפואית בישראל אוסרת במפורש על פרסום של מחירים בכל תחום רפואה והאכיפה בתחום האסתטיקה היא גדולה מאוד. לכן על מנת לברר את המחיר אתם תאלצו לצלצל אלינו ואנחנו נענה על כלל השאלות שלכם.

 

באהבה, צוות ונוס קליניק.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!