Venus
Clinic

מילוי לחיים בחומצה היאלורונית

מילוי לחיים בחומצה היאלורונית – כל מה שאתם צריכים לדעת

ללחיים שלנו יש משקל רב בכל הנוגע לתווי פנינו והנראות החיצונית שלנו. הלחיים שלנו מספרות הרבה על אורך החיים שלנו, התזונה שלנו וכמובן הגיל שלנו. כאשר עם הזמן אנחנו מאבדים מנפח הלחיים והעור כבר לא מה שהוא היה פעם ולאט לאט אנחנו רואים נסיגה של הלחיים ומתחילים להופיע הקמטים הראשונים. ברגע שאנחנו עוברים שינוי משמעותי, בין אם הרזיה ובין אם שינוי בריאותי גדול או סתם אנחנו שקועים בחיינו ונותנים לזמן לעשות את שלו, אנחנו מגלים כי הנפח בלחיים מתדלדל, מה שמבליט את תצורת הגולגולת שלנו ופוגם במראה הבריא שלנו, הדומיננטי שלנו והמטופח שלנו.

הרבה אנשים לא רואים את חשיבות נפח הלחיים בתווי פנים שלהם עד שהם רואים את השינוי בעצמם. ובכן כאן בקצרה אנחנו נציין מספר דברים שכדאי לכם לדעת על מילוי לחיים בחומצה היאלורונית.

מילוי לחיים בחומצה היאלורונית

סיבות לאובדן נפח בלחיים

טוב אז קודם כל אנחנו נדבר מעט על הסיבות לאובדן הנפח בלחיים והאם זה בשליטתנו ? או מה אנחנו יכולים לעשות עם זה? אז בדיוק כאן אנחנו נשתדל לענות על כל השאלות שלכם.

 

1.הגיל עושה את שלו – תהליכים אטרופים בשכבת השומן בעור שלנו, אובדן גמישות ואלסטיות העור. זאת אומרת אם הזמן שכבת השומן בפנינו מתחילה להתדלדל – לכן אנחנו רואים את אובדן הנפח בתוספת אובדן גמישות העור מה שמותיר קמטים ושקעים בלחיים.

 

2.עקירת שיניים- כשאר אנחנו מגיעים לשלב בו עלינו לעקור את השיניים הטוחנות שלנו (שיניים מספר 5-6-7-8) . לאחר שאנחנו עוקרים את השיניים האחוריות שלנו, הרקמה הרכה של להחיים פשוט "נופלת" אל פנים חלל הפה. מה שמותיר אותנו עם שקעים בלחיים , לעיתים א-סימטריים. לכן מילוי לחיים בחומצה היאלורונית יכול לתת את התמיכה לרקמות העדינות של הלחיים.

 

3.גנטיקה- כמובן שלצופן הגנטי שלנו יש משקל רב. ישנם אנשים שבורכו בנפח לחיים בריא ומרשים, וישנם אנשים שפחות. במקרה הזה ניתן לצפות לאובדן נפח לחיים בגיל צעיר יחסית.

 

4.הרזיה- במקרה של אובדן משקל, בין אם בגלל שינוי אורח חיים ופעילות ספורטיבית ובין אם בגלל מחלה קשה, אתם תשימו כי נפח הלחיים שלכם עלול להתדלדל בקצב מהיר יחסית- מה שמראה על שינוי דרסטי בהרגלים שלכם ובגוף שלכם בכללי.

 

5.הרגלים מזיקים –  בין אם אתם מעשנים , לא ישנים מספיק שעות או סתם לא שומרים על תזונה בריאה, יש לזה קשר ישיר להתדלדלות הלחיים שלכם. זאת אומרת שבמקרים אלו השינוי מגיע מתוככם, מהבחירה שלכם לחיות חיים יותר בריאים.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

מה ניתן לצפות מתוצאות מילוי לחיים בחומצה היאלורונית

למילוי לחיים בחומצה היאלורונית יש מספר סיבות ולכן מספר תוצאות. אנחנו יכולים לספר לכם סיפורים מדהימים על מה אתם יכולים לצפות ממילוי לחיים אבל לא באמת נוכל לספר לכם בדיוק מלא לפני שאתם מגיעים לייעוץ פרונטלי עם הרופא. כאן אנחנו נציין בקצרה מה אתם יכולים לצפות ממילוי לחיים.

 

1.החזרת נפח הפנים – מכל הסיבות שציינו מקודם הבנו כי לא חסר מקרים בהם אנחנו מאבדים נפח בפנים מה שמשפיע באופן ברור על תווי פנינו. מרגע זה הזמן שעובר לא מטיב עימנו ולכן כדאי להבין מדוע נפח פנינו מתדלדל.

 

2.סימטריה ופרופורציה – במקרה בו אנחנו מאבדים מנפח הלחיים קודם כל הסיכוי שזה יקרה באופן שווה בשתי לחיים לא גדול יחסית, חוסר סימטריה בולט לחיים אינה בעיה מינורית. כאשר הלחיים שלנו הם מתווי פנינו היותר בולטים , חוסר הסימטריה בהן בולט במיוחד. מעבר לזה יש את עניין הפרופורציה בפנים, כאשר תווי פנינו יוצאים מפרופורציה זה משפיע באופן ישיר על הנראות החיצונית שלנו לפעמים עד כדי שינוי דרסטי. לכן ממילוי לחיים קודם תצפו לסימטריה, במטרה ליצור פרופורציה נכונה לפנים שלנו.

 

3.דאגה לעיניים – מעל ללחיים שלנו יש לנו את העיניים שלנו, במקרים בהם הלחיים עוברות שינוי דרסטי גם העיניים שלנו משתנות ועלולות להופיע שקיות מתחת לעיניים או שקעים שנוצרים בעיקר מהשינוי הדרסטי בלחיים. העפעף התחתון מאבד מהתמיכה שלו ואנחנו מתחילים לראות את התוצאות של זה. אז ממילוי לחיים תוכלו לצפות לפחות לשמירה כלשהי על אזור העיניים מהתדלדלות נפח גם כן, ובעצם אפקט דומינו של הזדקנות.

מהו מבנה לחיים אידיאלי?

ובכן אנחנו לא חושבים שלשאלה הזו יש תשובה חד משמעית. אבל המפתח למבנה לחיים אידיאלי הוא פרופורציה וסימטריה. אתם מריכים להבין כי לכל אדם יש תווי פנים ייחודיים ואי אפשר פשוט לעשות למישהו לחיים כמו של מישהו אחר בציפייה שזה יראה עליכם אותו דבר. זה נכון לגבי תספורת, אז על אחת כמה וכמה על לחיים או תווי פנים בכללי. לכן אלצנו בקליניקה אנחנו יודעים להתאים לכל אדם את הטיפול המתאים לו תוך התחשבות רבה בתווי פניו האחרים. אנחנו עם הניסיון המתאים יודעים להדריך את המטופלים שלנו כל הדרך לתוצאה אותה הם כל כך רוצים.

אז המבנה לחיים האידיאלי ביותר זה המבנה לחיים שלכם!

עם מה כדאי למלא לחיים?

חומר המילוי הכי נפוץ ללחיים הוא חומצה היאלורונית. כשאר ישנם המון נגזרות שלה, המון ריכוזים שונים שלה, המעניקים תוצאה שונה אשר צריך להתאים לכל מטופל באשר הוא. מילוי של חומצה היאלורונית אינו קבוע והוא זמני ובטיחותי.

מעבר לזה יש חומרי מילוי אשר מכילים סידן ומוזרקים על מנת "לפסל" את עצם הלחיים לדוגמת רדיאס (RADIESSE) למילוי זה יש יתרון בכמות הזמן בו הוא מחזיק בלחיים שלנו, אך אינו נתאים לכל אחד.

כמובן ישנם גם מילויים סינטטיים כדוגמת סיליקון וביו אלקמיד אשר איננו משתמשים במרפאה שלנו מפאת בטיחות והרתיעה מתוצאות בלתי הפיכות.

תופעות לוואי אפשריות במילוי לחיים

כל מה שמתקשר לתופעות לוואי של מילוי לחיים בחומצה היאלורונית מתחלק לשתי קבוצות .

קודם כל ישנן תופעות לוואי נפוצות ולא חמורות אשר עוברות לאחר מספר ימים מאז המילוי. לדוגמת נפיחויות אשר נגרמות מעצם הדקירה וההזרקה, סימנים כחולים אשר נגרמים מפגיעה בכלי דם זעיר מה שעובר לאחר מספר ימים גם כן , איבוד תחושה מסוים המסמל על לחץ של החומצה היאלורונית על קצוות העצבים בלחיים מה שנפוץ ביותר ועובר תוך מספר ימים גם כן.

ומעבר לתופעות לוואי מינוריות אלו ישנן גם תופעות לוואי יותר חמורות המצריכות ביקורת של רופא.

 

תופעות לוואי יותר מורכבות נגרמות ברב המוחלט עקב טעות בהליך ההזרקה. לדוגמת איפור, במידה ומתבעת הזרקה בפנים בים אם מילוי לחיים או כל דבר אחר באזור המוזרק בפנים חשוף לזיהומים הנגרמים לרב בגלל איפור או חוסר חיטוי של האזור המוזרק. שימו לב כי אתם לא בידיים של חובבנים. גם כן מצב של הזרקה לא מספיק עמוקה יכולה להוביל לזה שהג'ל יראה דרך העור או יתפשט באופן לא אחיד ורצוי מה שגורם לא-סימטריה וחוסר פרופורציה ומצריך הזרקה מחדש ולעיתים אף המסה של חומר. זו סיבה מספיק טובה מדוע אסור להתפשר על מיומנות וניסיון הרופא.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

יתרונות וחסרונות של מילוי לחיים בחומצה היאלורונית

כמובן בכל דבר בחיים ישנם יתרונות וחסרונות. בכל הנוגע ליתרונות וחסרונות של מילוי לחיים בחומצה היאלורונית, הם זהים לכל יתרון או חיסרון במילוי על ידי חומצה היאלורונית. אז נחזור על זה ונתחיל דווקא מהחסרונות.

 

חומר לא קבוע – כמה שזה מקנה מראה טבעי תוך כדי טיפול אינו פולשני בדומה לשולחן הניתוחים,  גם מילוי לחיים בחומצה היאלורונית צריך כל כמה זמן תלוי באיכות החומר, ובדרך בה אתם שומרים על התוצאה בעזרת הרגלים בריאים ותזונה נכונה.

 

סימנים כחולים (שטפי דם) – בכל דקירה שהיא עם מחט בגוף שלנו כמו גם מילוי לחיים בחומצה היאלורונית, אנחנו מסתכנים בפגיעה בכלי דם מה שגורם להופעת הסימן הכחול. לפעמים המילוי צריך להתבצע באזור יחסית בעייתי מבחינת כלי דם ועל מנת להגיע לתוצאה מדוייקת ופרופורציונלית יהיה שווה לרופא להסתכן בפגיעה בכלי דם קטן.

 

תוצאה לא רצויה – ובכן אם זו הפעם הראשונה שלכם כשאתם עושים מילוי לחיים בחומצה היאלורונית אתם עוד לא יודעים איך הגוף שלכם מקבל את זה, חילוף חומרים, השפעה גנטית , הרגלים וכו'. אז איך הרופא ידע? לכן הוא מסתמך על המיומנות המקצועית שלו והניסיון שלו. כאשר אתם מעוניינים בזריקת חיסון פשוטה אתם הולכים לאחות, כאשר אתם מדברים על אומנות פיסול פנים זהו מקצוע הדורש מיומנות רבה ביותר וזו הסיבה שלא ניתן להתפשר על פחות מרופא מומחה.

 

וכעט לאחר שעברנו על החסרונות אנחנו רוצים לציין את היתרונות של מילוי לחיים בחומצה היאלורונית :

 

לא פולשני – בניגוד לניתוחים פלסטיים בלחיים המילוי באמצעות חומצה היאלורונית אינו משאיר צלקות או דורש תקופת הלחמה ארוכה וכמובן פחות סיכון הסתבכות. בכל זאת אם אתם חדשים בכל תחום האסתטיקה הרפואית אתם וודאי קוראים מילים אלו כשחשש מלווה אתכם, ובכן זה בדיוק היתרון של מילוי לחיים בחומצה היאלורונית שאם אתם לא מתפשרים על חומר המילוי ולא מתפשרים על מיומנות הרופא הסיכוי שלכם לסיבוכים הוא נמוך ביותר ואף קלוש.

 

אינו חומר קבוע – כאשר אתם מחליטים להשפיע על תווי הפנים שלכם כמו מילוי לחיים בחומצה היאלורונית כנראה שאתם לא מוכנים להשלים עם גזרת השינוי אשר מקנה לנו ההזדקנות. חשוב שתזכרו כי הזמן לא עוצר ואיתו גם השינוי. אנחנו נמשיך ונמשיך להזדקן. אז זה הרבה יותר מהגיוני שתוצאה שרציתם לפני שנתיים לא תהיה התוצאה שתרצו בעוד 5 שנים כי תהיה דרך אחרת לפסל לכם את עצמות הלחיים בצורה שתעניק לכם את מלוא היופי שלכם כל פעם מחדש.

 

לא משפיע על הבעות הפנים – מילוי לחיים בחומצה היאלורונית אשר מבוצע על ידי רופא מקצוען יהיה בהכרח מותאם לכל מטופל באופן אישי ומדויק שיתאים להבעות פניו ובניגוד לחומרים סינטטיים וניתוחים פלסטיים למיניהם יראה טבעי לחלוטין כי מדובר בחומר אשר נמצא באופן טבעי ברקמות שלנו ואנחנו מאבדים אותו באופן טבעי עם השנים.

 

איזה יפים אתם! – ברור שזה תענוג לשמוע ברכה כזאת בכל שעות היום וזו לא בושה לרצות, בושה להתבייש. ואם אתם רוצים להשקיע בעצמכם ולא בחפצים דוממים שמקיפים אותכם, זה בחירה שלכם בלבד. ואם אחרי מילוי לחיים בחומצה היאלורונית אתם נראים צעירים יותר, יפים יותר, רעננים יותר , אז מדהים! אנחנו שמחים בשמחתכם.

 

אז אחרי שדיברנו על רב מה שאפשר להעלות על הדעת בנוגע למילוי לחיים בחומצה היאלורונית אנחנו מקווים כי ענינו על כל השאלות שלכם. כמובן שעל מנת לענות לשאלות שלכם באופן קונקרטי לא יספיק לכם דף שאלות תשובות ולכן אנחנו ממליצים במינימום לצלצל ולשאול מה שאתם רוצים. מיטב המומחים שלנו ישמחו לסייע לכם בכל דרך אשר תבחרו לנכון.

 

באהבה גדולה, צוות ונוס.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!