Venus
Clinic

מילוי קמטים בצידי הפה

מילוי קמטים בצידי הפה – מילוי באמצעות חומצה היאלורונית

בחיים שלנו אנחנו לומדים כל יום מחדש. על הסביבה הקרובה, הסביבה הרחוקה וכמובן גם על עצמנו. אנחנו משתנים מיום ליום ואפילו מרגע לרגע. אבל שום דבר לא מכין אותנו לקמטים בצידי הפה. בין אם מדובר בתורשה , טיפול רפואי שאתם עוברים או פשוט הזדקנות, הקמטים בצידי הפה יופיעו ויתקעו את דגל הבגרות על תווי הפנים שלנו. כשאנחנו מדברים על מילוי קמטים בצידי הפה אנחנו מדברים על שני דברים בעצם:

 

  • קמטים בצידי האף – מדובר בשקעים עמוקים המופיעים מעל הפה לצידי האף, בשפה המקצועית נקראים NL. שקעים אלו עלולים להופיע גם בגיל צעיר למדי, מה שמתקשר לנסיבות גנטיות בעיקר. אך גם בגיל מבוגר יחסית הקרמה העדינה שלנו בלחיים מתדלדלת, העור מאבד חומצה היאלורונית עם השנים ונוצרים קמטים אלו.
  • קמטים בצידי הפה – מדובר בשקעים עמוקים המופיעים בצידי הפה מתחת לשפתיים. בשפה המקצועית נקראים ML. גם שקעים אלו עלולים להופיע בגיל צעיר מסיבות גנטיות וכמובן שגם בגיל מבוגר. עם השנים אנחנו מאבדים מגמישות העור שלנו ואין לנו איך לעצור את זה לגמרי. אבל כל המהות של טיפולים אסתטיים הינה לטשטש את החסרונות שלנו ולהבליט את היתרונות שלנו. עם השנים אנחנו מאבדים חומצה היאלורונית אשר מתפרקת מהרקמות שלנו באופן טבעי, לכן ניתן "להחזיר" את החומצה היאלורונית ובעצם לחדש את הנפח החסר משמעותו – מילוי קמטים בצידי הפה בחומצה היאלורונית.
מילוי קמטים בצידי הפה
לקוחה אחרי טיפול של מילוי קמטים בצידי הפה

מילוי קמטים בצידי הפה זו בעיה אסתטית מאוד נפוצה, למעשה רב האנשים מעל גיל 30 ניתן לשים לב כי השקעים בצידי הפה שלהם כבר חלק בלתי נפרד מתווי הפנים שלהם…

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

איך מבצעים מילוי קמטים בצידי הפה?

מילוי קמטים בצידי הפה מומלץ מאוד באמצעות חומצה היאלורונית. אנחנו נציין כאן את היתרונות והחסרונות של המילוי בחומצה היאלורונית אבל כאן נספר בקצרה על איך זה מתבצע. לכל אזור בפנים שלנו יש ריכוז שונה של חומצה היאלורונית שצריך להזריק. למשל מילוי שקעי עיניים בחומצה היאלורונית זה אחד הטיפולים היותר רגישים ומסובכים וטיפול זה חייב להתבצע על ידי חומר דליל ובחלקים על מנת לא ליצור "גושים" של חומר מתחת לעיניים ובאמת להעניק תוצאה טבעית.

 

אבל מנגד כאשר מפסלים קו לסת בחומצה היאלורונית אנחנו משתמשים בחומר הכי סמיך שיש על מנת למקסם תוצאה. כמובן שגם שיטות ההזרקה שונות לחלוטין. אז מה מתאים לשקעים בצידי הפה? ובכן, השקעים בצידי הפה נחשבים "באמצע" מבחינת סמיכות החומר, ורק הרופא במקום יכול להחליט בדיוק באופן אינדיבידואלי לחלוטין מה המטופל צריך במקרה הספציפי שלו. חשוב מאוד כי תסמכו על הרופא שלכם שהוא עובד עם המגוון החומרים הדרוש על מנת להעניק לכם מילוי שקעים בצידי הפה בצורה הכי טובה שאפשר. ההזרקה מתבצעת על ידי מחט או קנולה , הזרקה שאחריה ממש אין צורך בהחלמה והסיכוי לתופעות לוואי רציניות הוא אחד לכמה מיליונים (0.000001%)לפחות במידה ואנחנו מדברים על חומר איכותי בעל הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מילוי קמטים בצידי הפה

מילוי קמטים בצידי הפה בחומצה היאלורונית יתרונות וחסרונות

אז חשוב קודם כל לציין שהיתרונות והחסרונות במילוי שקעים בצידי הפה הם לא שונים מיתרונות וחסרונות של טיפולים שונים בחומצה היאלורונית. בכל זאת אנחנו נציין אותם פה.

 

נתחיל דווקא מהחסרונות:

 

  • חומר לא קבוע – בניגוד לחומרי מילוי סינטטיים כדוגמת סיליקון, מילוי קמטים בצידי הפה בחומצה היאלורונית אינו קבוע וזה טיפול אותו צריך לחדש כל תקופת זמן מסוימת. כמה זמן? זה ממש תלוי קודם כל באיכות החומצה היאלורונית וכמובן באופן המילוי עצמו. אם ממלאים רק קצת , או אם ממלאים עד הסוף. כדי לסבר את האוזן בפחות או יותר, חומצה היאלורונית לא איכותית תחזיק בין 3-6 חודשים וחומצה היאלורונית איכותית שממלאים כנדרש תחזיק בין 12-24 חודשים. משמע עד פי 4!
  • סימנים כחולים (שטפי דם) – תיאורטית בכל דקירה של מחט ניתן לפגוע בכלי דם קטן אשר משאיר את הסימן הכחול המוכר. למעשה לפעמים ההזרקה חייבת להתבצע בדרך שהחומר יתפזר באחידות במקום המדויק שהוא צריך, ששווה לקחת את הסיכון לסימן כחול כמה ימים. בכל מקרה יש לנו הרבה מקרים שגם אחרי הזרקות מרובות אין סימן כחול אחד או לסירוגין אחרי הזרקה בודדה נשאר סימן כחול קטן.
  • א-סימטריה – כמובן שהתוצאה של מילוי קמטים בצידי הפה תלויה מאוד במיומנות הרופא המבצע את פיסול הפנים שלכם. אך בכל זאת קיים סיכוי של א-סימטריה או עודף חומר המתבטא ב"גושים" של חומצה היאלורונית הנראים על פני העור. ניתן לתקן את זה על ידי הזרקת אנזים המפרק חומצה היאלורונית – היאלורונידאז. חומר זה נמצא ברב מרפאות האסתטיקה.

עכשיו כשעברנו על החסרונות אנחנו נציין גם את היתרונות של מילוי קמטים בצידי הפה בחומצה היאלורונית

 

  • חומר לא קבוע – אנחנו נסביר איך חומר לא קבוע זה דווקא יתרון מובהק, אתם צריכים להבין משהו חשוב. הגוף שלנו לעולם לא מפסיק להשתנות וכמה שאנחנו מנסים להתמודד עם התוצאות העכשוויות, אנחנו לא חושבים בכלל על העשור הבא או שני העשורים הבאים. על מנת לשמור על תוצאה טבעית חשוב מאוד להתאים את התוצאה בהתאם לפרופורציה של תווי הפנים שלנו. זאת אומרת שהתוצאה שרציתם לפני 5 שנים ממש לא תהיה התוצאה שתרצו עוד 5 שנים וכאשר אתם מתפשרים על מילויים סינטטיים קבועים אתם בעצם לוקחים הימור על המראה העתידי שלכם.
  • תוצאה טבעית – חשוב להבין כי חומצה היאלורונית נמצאת אצלנו בגוף באופן טבעי לגמרי והיא פשוט מתפרקת עם השנים דבר אשר מותיר את העור שלנו יבש, מקומט וחסר נפח. לכן כשאנחנו מחזירים בחזרה לרקמות את החומצה היאלורונית בצורה מדויקת ומיומנת התוצאה היא תהיה הכי טבעית שיש תרתי משמע.
  • טיפול לא פולשני – כל המטרה של תחום האסתטיקה הרפואית הינו לעשות כל מה שאפשר על מנת לא להיכנס לחדר ניתוח ולעלות על שולחן הניתוחים. מילוי קמטים בצידי הפה באמצעות חומצה היאלורונית מתבצע דקות בודדות בלבד ואינו דורש שום החלמה והחומר מכיל לידוקאין שזה מאלחש כמו אצל רופאי השיניים ככה שהזרקה זו אינה מלווה בכאב רב, רק הפחד מהדקירה של המחט.

אז נסכם בקצרה, החסרונות של מילוי קמטים בצידי הפה בחומצה היאלורונית הם נובעים בעיקר עקב התפשרות באיכות החומר המוזרק אליכם ובמיומנות הרופא המבצע את פיסול הפנים שלכם. כי דווקא מי שאינו מתפשר נהנה מהיתרונות של החומצה היאלורונית, חומר טבעי הנכנס לרקמות שלכם ומחייה אותם בזוהר שהיה איתכם מאז הולדתכם, באופן המעניק לכם את השליטה על הנראות החיצונית שלכם.

איזה חומצה היאלורונית מומלצת?

שאלה זו ניתן להשוות לשאלה פילוסופית. כל רופא מאמין בחומר כלשהו שהוא עדיף מסיבות שהוא רואה לנכון המתואמות עם המטופל על מנת לשרת בסופו של דבר את המטופל עצמו. בכל מקרה על מנת לבצע מילוי שקעים בצידי הפה או מילוי שקעים בצידי האף, לרב אנחנו מעדיפים להשתמש בחומצה היאלורונית צרפתית מסוג STYLAGE, כיוון שקודם כל חומר זה עומד בתקנים המחמירים ביותר בכל הנוגע לבטיחות הטיפולים. אחר כך אנחנו מקפידים להעניק תוצאה טבעית למטופלים שלנו, חומר שלאחר עשורים של ניסיון אינו מאכזב בשום צורה וכמובן חומר עם תווך מספק אשר מעניק למטופלים שלנו את העסקה הטובה ביותר.

מילוי חומצה היאלורונית כמה עולה

לצערנו הרב חל איסור גורף על כל הרופאים לפרסם את המחירים שלהם איסור הידוע לכל רופא החבר בהסתדרות לרופאים בישראל. אם אתם רוצים לשמוע מחירים עליכם לצלצל אלינו ואנחנו נענה על כל השאלות שלכם.

 

באהבה, צוות ונוס.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!