Venus
Clinic

מילוי שקעי עיניים

מילוי שקעי עיניים בחומצה היאלורונית

העיניים שלנו הם החלון לנשמה שלנו, העיניים לא משקרות, ועוד המון ביטויים אנחנו מכירים הקשורים לחשיבות העיניים שלנו. כאשר אנחנו מסתכלים לבן אדם ישירות בעיניים אנחנו יכולים להבין הרבה על הבן אדם הנמצא מולנו. המבט שלנו יכול לספר סיפור שלם מלא ברגש וזאת מבלי להוציא מילה אחת. אז איך אתם רוצים לספר את הסיפור שלכם? מה רואים מהחלון של הנשמה שלכם?

 

העיניים שלנו בולטות בין שאר תווי פנינו, כשמראה עייף, תשוש ומקומט בעצם מספר סיפור בפני עצמו. כשאתם רואים בן אדם עם מראה דומיננטי תנסו לראות כמה משקל יש לעיניים שלו. כשמאפרים כוכבי קולנוע, שימו לב שרב הדגש הוא על העיניים. ויש לכך סיבה ברורה.

הסיבה להיווצרות השקעים היא בעיקר קשורה לאובדן נפח במרכז הפנים, הזדקנות והידלדלות הרקמות הרכות בחלוף השנים. במקרים מסוימים יופיעו גם שקיות מתחת לעיניים. במקרה הזה השקית והשקע יחדיו גורמים למראה המבוגר והתשוש.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

אז איך ממלאים שקעי עיניים?

מילוי שקעי עיניים בחומצה היאלורונית מתבצע על ידי הזרקת חומר המילוי אל השקע, בריכוז נכון וכמות נכונה. העיניים שלנו רגישות ביותר ולכן אזור הזרקה זה נחשב מהמסובכים ביותר ולא כל רופא מוכן לבצע טיפול זה. על מנת למלא שקעי עיניים הרופא חייב להיות בעל ניסיון רב, כי המילוי הוא עדין ביותר. ברב המקרים עדיף למלא בהדרגתיות כל מנת לתת לחומר להיכנס מרקמות, להמשיך שכבה אחר שכבה על מנת לקבל תוצאה שנראית טבעית, ללא גושים או אסימטריה, תוצאה אשר תחזיק זמן רב כי בסופו של דבר מילוי שקעי עיניים טוב אמור להחזיק כשנה וחצי ואף שנתיים במקרים מסוימים.

מילוי שקעי עיניים

האם מילוי שקעי עיניים הוא מסוכן?

ובכן, כמו בכל תחום רפואה כך גם בתחום הרפואה האסתטית הסיכון האמיתי הוא אך ורק במקרה שהאדם המבצע את הטיפול אינו מוסמך ואינו בעל ניסיון. זאת אומרת שכמו שלא הייתם נותנים למתלמד לעשות לכם טיפול שיניים או שלא הייתם מביאים את הבעל חיים שלכם לאדם שאינו מוסמך, אז ברור שגם כשאר מדובר על מילוי שקעי עיניים מה שמערב גם מזרק, וגם את אחד האיזורים הרגישים בגוף, זה קריטי לא להתפשר על ניסיון הרופא. בסופו של דבר אם הרופא מיומן ויודע היטב את חשיבות הזהירות במילוי שקעי עיניים בחומצה היאלורונית , גם במקרה של אסימטריה, מילוי יתר וכמובן שטפי דם (סימנים כחולים) כל אלו הם מצבים ברי חלוף , הסימנים הכחולים עוברים אחרי מספר ימים, אסימטריה ניתן להשלים וזו אחת הסיבות שמגיעים לביקורת, ומילוי יתר ניתן לפרק בקלות בעת הזרקת האנזים המפרק חומצה היאלורונית- היאלורונידאז.

מילוי שקעי עיניים לפני ואחרי

למי מתאים מילוי שקעי עיניים?

ובכן התשובה היא בגוף השאלה, לכל מי שיש שקעים מתחת לעיניים זה אומר שחסר לו נפח מה שאומר שחסר לו חומצה היאלורונית , מה שניתן להזריק לכל אדם בכל גיל במקרה בו אכן קיימים שקעי עיניים. אך חשוב מאוד להבין שישנם מצבים בהם אין שקעים וזה עלול לבלבל את המטופל שאינו מבין ברפואה. יש שקיות שומן מתחת לעיניים וזו בעיה אחרת לחלוטין, זהו אינו מחסור בנפח אלה להפך. ישנו גם מצב שם פיגמנטציה מה שיוצר מראה כהה שעלול להראות מעט שקוע. לכן זה קריטי להתייעץ עם רופא מוסמך ומיומן לפני מילוי שקעי עיניים בחומצה היאלורונית על מנת לאבחן קודם כל האם נפח זה מה שחסר לכם מתחת לעיניים.

מה המחיר של מילוי שקעי עיניים בחומצה היאלורונית?

ברב המקרים העבודה מתומחרת לפי כמות המזרקים הנדרשים למילוי. כאשר ברור כי בחורה צעירה שצריכה מזרק אחד חצי לכל עין, לא תשלם כמו אישה מוגרת שצריכה מזרק וחצי לכל עין . לכן העלות אפשר לדעת רק בעת יצירת תכנית הטיפול. מעבר לזה ההסתדרות הרפואית בישראל אוסרת במפורש לציין מחיר של כל טיפול רפואי מכל סוג על מנת ששום בן אדם לא יתלבט בגלל עניין כספי בין איכות הטיפול הרפואי שלו. אז אם אתם מעוניינים לקבל מחיר עליכם לצלצל אלינו ואנחנו נספר לכם כל מה שתרצו לדעת.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

מילוי שקעי עיניים לפני ואחרי

אנחנו בטוחים כי אתם סקרנים ומעוניינים לראות תוצאות של מילוי שקעי עיניים בחומצה היאלורונית. אנחנו נצרף כמה תמונות על מנת שתוכלו להבין ולהתרשם מטיפולים שונים, בכמויות שונות , לאנשים שונים המעניקות תוצאות שונות בין אדם לאדם, אבל הדבר החשוב ביותר הוא שמירה על המראה הטבעי שלנו.

מילוי שקעי עיניים – כל מה שנשאר לדעת

אז אחרי שהבנו כי מילוי שקעי עיניים בחומצה היאלורונית הוא טיפול מהמסובכים ביותר, כזה שלא רק שאסור להתפשר על החומר המוזרק, אסור גם להתפשר על ניסיון הרופא כיוון שרב הרופאים אינם מתעסקים בכלל במילוי שקעי עיניים. ישנם עוד דברים שחשוב לכם לדעת המידה ואתם מתעניינים למלא את שקעי העיניים שלכם.

 

קודם כל חשוב לדעת כי חומצה היאלורונית רגישה מאוד לחום, זאת אומרת שגם אם שילמתם לרופא הכי טוב שהזריק לכם את החומר הכי איכותי, חשוב מאוד שתשמרו על אזור העיניים מכל חימום שהוא! בין אם ללכת עם משקפי שמש, בין אם להוריד את טמפרטורת המים בעת שאנחנו מתקלחים, וכמובן שלא ללכת לספא או מכון שיזוף לפחות שבועיים מעת ההזרקה. אחרת החומצה תתפרק מהחום לפני שהצליחה להיכנס לרקמות, ולמעשה מה שעשיתם סוג של הלך לפח. הכניסה המאסיבית של החומר לרקמות קוראת במהלך 4-5 ימים הראשונים. מעבר לזה השבועיים הראשונים הכי קריטיים , לאלו המחמירים מומלץ אפילו להישמר עד 4 שבועות מאז ההזרקה עד לתוצאה סופית.

 

עוד דבר החשוב לדעת, יומיים לאחר ההזרקה אסור בשום פנים ואופן למרוח שום תכשיר או קרם מתחת לעיניים. דווקא בגלל החשש לזיהום או תגובה אלרגית. זה קריטי לא להתאפר או למרוח קרמים. אתם תיאלצו במשך יומיים לחכות עד שתוכלו לשים משהו על העיניים שלכם. כמובן זה אומר שבעת הטיפול שקעי העיניים שלכם אמורים להיות גם נקיים מכל קרם או איפור אחרת ישנה סכנה ממשית לזיהום או תגובה אלרגית.

עוד משהו די חשוב הוא ההבנה על איך עובדת חומצה היאלורונית. איך היא בעצם מעניקה לנו את הנפח? ובכן, כל מולקולה של חומצה היאלורונית קושרת אליה 50 מולקולות של מים, ככה למעשה מצטבר הנפח. זאת אומרת שלאחר ההזרקה עליכם להקפיד על שתייה תקינה של מים. לפחות ליטר ביום על מנת שהמילוי יתבצע בצורה הכי טובה על הצד הכי טוב.

 

אז עכשיו למעשה אתם יודעים בדיוק על מה אנחנו צריכים להקפיד בעת מילוי שקעי עיניים בחומצה היאלורונית. ככה אתם יכולים לסמוך על עצמכם ולא להרגיש מבולבלים ולהבין בעניינכם ובטיפול שלכם. תוכלו לשים לב כי הכל מתנהל כשורה והרופא שלכם לא שכח דבר, בסופו של דבר כולנו בני אדם. ואין שום סיבה שהמטופל לא יתעניין בטיפול שלו. כל המידע שאתם צריכים מונח מולכם, ובסוף הכל קורה במיוחד בשבילכם.

 

באהבה , צוות ונוס.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!