Venus
Clinic

מתיחת פנים בחוטים

מתיחת פנים בחוטים – כל מה שצריך לדעת על חוטי הרמה

כשאנחנו חושבים על מתיחת פנים האסוציאציה שעולה לנו לראש היא לרב שולחן הניתוחים. אנחנו יכולים להבין מדוע ביטוי כמו מתיחת פנים בחוטים עלול להפחיד חלק מהאנשים, אך זה לא המקרה.  תנו לנו להרגיע אתכם, אנחנו מדברים על טיפול פשוט ולא פולשני, טיפול האורך מספר דקות בלבד ונעשה אך ורק בשכבות השונות של העור. אז מה זה בעצם חוטי הרמה? איך זה עובד? כמה זמן זה מחזיק? כל השאלות האלה לגיטימיות ואנחנו ננסה לענות כל כלל שאלות אלו. אבל קודם כל חשוב להבין, חוטי הרמה מגיעים במגוון רב של סוגים, אורכים ואפילו עובי שונה. כל אלו משמשים לאזורים שונים בפנים, לתוצאות שונות בפנים וכמובן גם משך התוצאה. כאשר אתם יכולים להבין שחוטים המיועדים להרמת גבות לא יתאימו למתיחת צוואר או הרמת לחיים. זאת אומרת שעליכם לבנות תכנית טיפול מסודרת עם רופא מקצועי ומיומן כי זה בהחלט ישפיע על התוצאה שלכם.

מתיחת פנים בחוטים

כמה זמן מחזיק טיפול מתיחת פנים בחוטים?

חוטי הרמה מחזיקים תקופות זמן שונות וזה תלוי בסוג החוטים. אבל ברב המקרים משך הזמן זהה ואנחנו נסביר לכם מעט. קודם כל בעת החדרת החוטים אתם תראו במקום רק תוצאה מינימלית אותה אפשר לכנות – כיוון התוצאה. וזה מכיוון שהחוטים ימשיכו למתוח ולמתוח את הרקמות בפנים שלכם עוד כ-2 חודשים ורק לאחר מכן תוכלו לראות תוצאה סופית. החוט מחזיק בגוף שלנו שנתיים עד שהוא מתמוסס ולתוצאה לוקח עד כשנה על מנת לדעוך לגמרי, מה שאומר שחוטי הרמה מחזיקים בין 2-3 שנים. כמובן שישנם חוטים המחזיקים יותר וישנם חוטים המחזיקים פחות אנחנו מנסים רק לסבר לכם את האוזן.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

מתיחת פנים בחוטים  – יתרונות מול חסרונות

אנחנו בטוחים כי רובכם מאמינים שפה השורה התחתונה. מה הם היתרונות והחסרונות, והאם זה מסוכן? האם זה שווה את זה? ובכן אתם יכולים להבין לבד שכל תחום האסתטיקה הרפואית ככלל, והרמת פנים בחוטי הרמה בפרט, זה תחום שנוסק כל שנה ושנה במהלך שלושת העשורים האחרונים. אז למה בעצם אנשים ממשיכים לבחור בחוטי הרמה כפתרון לטיפול מתיחת פנים בחוטים? אז אנחנו נתחיל דווקא מהחסרונות.

 

  • טיפול לא קבוע – אנחנו בטוחים כי הטיפול הוא לא מהנעימים שיש. למרות שהוא אורך מספר דקות בלבד, אנחנו יודעים כי לא כיף לחזור על מתיחת פנים בחוטים. למראת שאין החלמה נדרשת לאחר הטיפול או הכנה משמעותית לפני. עצם העובדה שצריך לחזור על הטיפול אחת ל 2-3 שנים, מבאסת קצת חלק מהאנשים ואנחנו יכולים להבין את זה.
  • סימנים כחולים (שטפי דם) – אחרי מתיחת פנים בחוטי הרמה ישנו סיכוי יחסית גבוהה להופעת סימנים כחולים באזור הטיפול. כמובן שסימנים אלו חולפים לאחר מספר ימים בודדים אך בכל זאת זה לא נעים במיוחד.
  • תופעות לוואי נדירות – כמובן שיש גם תופעות לוואי מסוכנות שיכולות להתרחש, אבל כלל תופעות אלו עלולות להתרחש אך ורק אם התפשרתם על איכות הטיפול הרפואי שלכם. זאת אומרת שרופא שלא יודע לעבוד עם חוטי הרמה יכול לסבך אתכם בזיהום, אסימטריה ואפילו "בצבוץ" של חוט באזור הטיפול. תופעות אלו הפיכות, ואפילו חוט שיצא אפשר להסיר בעדינות אבל זה לא חוויה נעימה המלווה בהרבה טרטור והרגשה לא נעימה.

טוב אז עכשיו לאחר שהפחדנו אתכם מעט עם החסרונות של מתיחת פנים בחוטים עכשיו אנחנו נסביר לכם מדוע אנשים בכל זאת פונים לחוטי הרמה?

 

  • טיפול לא פולשני – אתם חייבים להבין שעל מנת להשיג תוצאה של הרמה או מתיחה , לא תעזור לא תעזור לכם חומצה היאלורונית כי היא רק נותנת נפח, ברור שלא בוטוקס כי הוא רק משתק את השריר, ובטח ובטח שלא טיפולי מכשירים במעניקים לכם במקרה הטוב 5-10 אחוז תוצאה. לכן האופציות הן או שולחן הניתוחים , משמע – התכוננות פיזית ונפשית , החלמה , תחזוקה , סיבוכים אפשריים. או , טיפול פשוט האורך מספר דקות בלבד. טיפול שאחריו תוכלו להמשיך בסדר היום שלכם מבלי לחשוש משום דבר שעלול להפריע לכם.
  • תוצאה טבעית – חשוב לקחת בחשבון שתוצאה טבעית תלויה ביד של הרופא, כי אדם לא מיומן לא יצליח לעשות לכם פיסול פנים גם אם הוא משתמש בחומרים הכי טובים, אבל סך הכל שילוב נכון של חוטי הרמה למתיחת פנים לא אמור לפגוע במראה הטבעי שלכם. כל המטרה של הטיפולים האסתטיים הוא לטשטש את החסרונות ולהבליט את היתרונות. אז במקרים בהם אתם סובלים מנפילות פנים החוטים בהחלט יעזרו לכם תוך שמירה על המראה הטבעי שלכם, אבל אם תבואו בדרישה להרים לכם את הגבות 45 מעלות, אז אתם מבינים לבד…
  • טיפול לא קבוע – גם ניתוחים מיניהם לא מחזיקים לכל החיים אבל עדיין משך הזמן שחוטי ההרמה מחזיקים אצלנו בגוף הוא סך הכל שנתיים. ועד כשנה לוקח לרקמות שלנו לחזור למקום ולשחרר את המתיחה. לכן התוצאה היא בין 2-3 שנים. אבל כשמשקללים את כלל הגורמים מבינים כי גם המחיר הנמוך ביחס לאלטרנטיבה וגם קלילות הטיפול – בסוף מתיחת פנים בחוטים הרבה יותר משתלמת. כמו כן יש את עניין הפרופורציה. אם אתם ממשיכים להשתנות עם הזמן ולהתבגר, התוצאה הישנה כבר לאו דווקא תהיה פרופורציונלית לגוף ולפנים שלכם. ולכן עצם זה שאחד ל2-3 שנים צריך לחדש את חוטי ההרמה, יש פה יתרון מובהק של התוצאה שלכם. כל פעם אפשר לקלוע מחדש על מנת להעניק לכם את המראה הטוב ביותר.
  • הזמן הוא יחסי – וגיל הוא רק מספר. יש אנשים בני 50 שנראים בעשור הרביעי לחייהם, ויש אנשים בני 40 הנראים בעשור השביעי לחייהם. המסקנה פה היא שיש לכם שליטה מסוימת על המראה שלכם. קודם כל בהרגלים היום יומיים שלכם ואחר כך בשגרת הטיפוח שלכם. עוד לא הכרנו אנשים שחיו פעמיים. לכן אם המראה שלכם מספיק חשוב לכם, לכו על זה.

מתיחת פנים בחוטים – מחיר

אז קודם כל לא ניתן לתת לכם מחיר לפני שפגשנו אתכם כי אנחנו לא יודעים מה מתאים לכם, לא יודעים איך אתם נראים בכלל ושלא לדבר על הניואנסים העדינים של תווי הפנים שלכם. אי אפשר לבנות תוכנית טיפול בטלפון, אבל אפשר לסבר את האוזן. לצערנו הרב ההסתדרות הרפואית בישראל אוסרת על כלל הרופאים לפרסם מחירים ולכן על מנת לקבל הצעת מחיר לטיפול מתיחת פנים בחוטים תיאלצו לצלצל אלינו.

אנחנו מקווים כי ענינו על כל השאלות שלכם במאמר קצר זה , במידה ולא אל תתביישו ותשאלו אותנו ותזכו להתייעץ עם רופא מומחה ללא עלות.

 

באהבה, צוות ונוס.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!