Venus
Clinic

מתיחת צוואר ללא ניתוח

מתיחת צוואר ללא ניתוח – איך עושים?

כשאנחנו משקיעים בגוף שלנו אנחנו מתרכזים בהרבה דברים, אבל לא הרבה חושבים על הצוואר. פרופורציה וסימטריה זה הנוסחה ליופי. אם השקעתם בפנים שלכם אבל הזנחתם את הצוואר שלכם זה יבלוט ללא ספק, והצוואר שלכם יספר את גילכם האמיתי בין אם תרצו או לא. לכן מתיחת צוואר ללא ניתוח ללא ספק נחוצה לפרופורציה מושלמת אשר מעניקה מראה מטופח, צעיר ורענן.

 

על מנת לעשות מתיחת צוואר ללא ניתוח ניתן לבצע מגוון טיפולים שונים ואנחנו נציין את מה שהכי רלוונטי.

 

מתיחת צוואר ללא ניתוח

מילוי חומצה היאלורונית בצוואר 

קודם כל הדרך הנפוצה ביותר היא מילוי חומצה היאלורונית בצוואר ממגוון סיבות שונות בין אם בגלל התוצאה הטבעית הנשמרת באופן מדהים או בגלל שזה טיפול מאוד פשוט אשר אינו דורש החלמה או התאוששות. לכן הדרך הנפוצה ביותר היא להזריק חומצה היאלורונית לצוואר בעזרת מחט או קנולה והחומצה היאלורונית קושרת אליה מולקולות של מים ויוצרת נפח בכל אותם קמטים ובעצם מחזירה את הגמישות והרעננות לעור שלנו. הזרקת חומצה היאלורונית בצוואר נחשבת לאחד הטיפולים האסתטיים היותר בטוחים הניתן לעשות בצוואר ולכן זהו יתרון מובהק.

מתיחת צוואר ללא ניתוח בחוטים נספגים

עוד דרך אשר נפוצה בהחלט להעלמת הקמטים בצוואר היא טיפול בחוטים נספגים בצוואר – מתיחת צוואר ללא ניתוח. קיימים סוגים שונים של חוטים נספגים אשר מתאימים לצוואר למטרות שונות (ראו דף אודות חוטים נספגים) אשר מעניקות לצוואר שלנו מראה צעיר, רענן ומלא חיים. ישנם חוטי קולוגן אשר מעניקים לצוואר שלנו רשת של תמיכה ומעודדת היווצרות של קולוגן ואלסטין בעור שלנו מה שמשפיע ישירות על הקמטוטים הקטנים בצוואר. וישנם חוטי הרמה אשר הם הרבה יותר עוצמתיים ומיועדים למתיחת הצוואר ללא ניתוח במידה והעור בו כבר מתדלדל ומתקמט יתר על המידה.

 

אבל אם אתם שואלים אותנו מה הכי כדאי? על מנת גם לשמור על תוצאה טבעית וגם ארוכת טווח? מה בעצם הטיפול הכדאי ביותר והמשתלם ביותר? התשובה שלנו היא לשלב. כי חוט אשר נותן מתיחה או מעניק תמיכה לא מחזיר את הנפח לרקמות, והחומצה לא מותחת שום דבר. לכן האיזון ביניהם יעניק לכם את התוצאה היפה ביותר, הכדאית ביותר והמשתלמת ביותר. אתם מוזמנים לצלצל ולשאול על מתיחת צוואר ללא ניתוח.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

טיפולי מכשירים לצוואר 

כמובן ישנם גם טיפולי מכשירים לצוואר המבוססים על גלי רדיו וגלי אולטרסאונד העוזרים לשיפור מראה הצוואר, אבל אל תצפו לשינוי דרמטי. טיפולים אלו אכן עוזרים וישנן תוצאות יפות מאוד למכשירים אלו, אל לא ניתן להשוות תוצאות אלו לתוצאות של מילוי קמטים בצוואר בחומצה היאלורונית או מתיחת צוואר ללא ניתוח בחוטים נספגים.

מתיחת צוואר ללא ניתוח – כמה עולה?

ובכן לצערנו הרב ישנו איסור גורף על כלל הרופאים במדינת ישראל לפרסם את המחירים שלהם בטענה כי לקוח לא אמור להתלבט על איכות הטיפול הרפואי שלו בגלל עניין של מחיר. אנחנו עובדים בתיאום מלא עם ההסתדרות הרפואית במדינת ישראל ולכן אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר לטיפול מתיחת צוואר ללא ניתוח עליכם לצלצל אלינו ואנו נענה לכם על כל השאלות שלכם.

מילוי קמטים בצוואר בחומצה היאלורונית יתרונות וחסרונות:

היתרונות והחסרונות במתיחת צוואר ללא ניתוח בחומצה היאלורונית אינם שונים מיתרונות וחסרונות של טיפולים אחרים בחומצה היאלורונית, אך בכל זאת חשוב לציין אותם ולכן נתחיל דווקא מהחסרונות.

 

אינו חומר קבוע– אפילו שיש אנשים שחושבים שזה יתרון ברור, מפני שהסיליקון הוכיח לנו כי החומרים הקבועים הם בעייתיים מאוד כשאנחנו מדברים על התווך הרחוק. אבל החיסרון פה הוא שחומצה היאלורונית צריך לחדש ולהוסיף כשהחומצה מתפרקת לאט לאט מהרקמות בעור שלנו. כאשר חומצה היאלורונית לא איכותית תחזיק מעמד 3-6 חודשים וחומצה היאלורונית איכותית יכולה להחזיק לעיתים אפילו עד שנתיים!

 

שטפי דם (סימנים כחולים)– הכל דקירה של מחט בגוף יש סיכוי להופעת סימן כחול המעיד על פגיעה בכלי דם זעיר המשאיר סימן כחול שישער בין 7-10 ימים אחרי ההזרקה. מה שלפעמים יכול לגרום למבוכה מסויימת. דווקא בגלל שזה אזור בולט מאוד כמו הצוואר שלנו מה שיכול להראות כמו תוצאה של התקוטטות ולא טיפול, אך זה עובר תוך כמה ימים תוך כדי שהחומר מתחיל לצבור נפח ולמלא את הקמטים. לא ניתן לדייק ולקלוע בכל דקירה במקום שאנחנו מעוניינים למלא וגם תוך כדי לא לפגוע בכלי דם אפילו מהזעירים שביניהם, לכן מדי פעם ישנו סיכוי כי יצוצו שטפי דם אחרי ההזרקה.

 

תוצאה לא מדויקת (אסימטריה)– בכל מרפאת אסתטיקה שאתם תכנסו אתם תחויבו לחתום על טופס הסכמה לטיפול רפואי , אז למי מכם שכן קורא את כל הדפים מבין שאין רופא שלא מציין הרפואה האסתטית היא לא מדע מדויק ושכל אדם יש מבנה גוף שונה וחילוף חומרים שונה ובוודאי שגם תגובות שונות, הרגלים שונים, רגישויות שונות וכו'. וכי רק הניסיון האישי של הרופא יכול לתת לרופא את הידע הנדרש בשביל להעניק לכל המטופלים באשר הם את הטיפול המדויק ביותר, האיכותי ביותר , בעל התוצאה היפה ביותר. חשוב להבין שהיום כל רופא שהוא יכול לקחת מזרק ליד ולהזריק לכם כל חומר שבא לידו. אך פיסול פנים זה תחום אומנות לכל דבר, אומנות אותה אתם נושאים איתכם24/7 על הגוף שלכם. המזל שלכם שהמילוי אינו קבוע כך שגם אם אתם לא אוהבים את התוצאה אתם תחזרו להיות בדיוק כמו שהייתם לפני הטיפול תוך פרק זמן קצר.

 

אחרי שעברנו בקצרה על החסרונות עכשיו אנחנו ניגש ליתרונות מתיחת צוואר ללא ניתוח בחומצה היאלורונית:

 

  • חומר לא קבוע – אנו נסביר לכם איך חומר לא קבוע זה דווקא יתרון ברור על חומר קבוע וסינטטי.  אתם צריכים להבין משהו ,הגוף שלנו לא מפסיק להשתנות אף פעם וכל רגע למעשה שאנחנו מנסים להתמודד עם התוצאות של היום, אנחנו לא חושבים בכלל על העשור הבא או זה שאחריו. כדי לשמור על תוצאה טבעית זה קריטי להתאים את התוצאה בהתאם לפרופורציה והסימטריה של תווי הפנים שלנו. זאת אומרת שהתוצאה שרציתם לפני מספר שנים ממש לא תהיה התוצאה שתרצו עוד מספר שנים וכאשר אתם מתפשרים על מילויים סינטטיים קבועים אתם בעצם לוקחים הימור על העתיד שתכם.
  • תוצאה טבעית – חשוב להבין שחומצה היאלורונית נמצאת אצלנו בגוף באופן טבעי לגמרי והיא מתפרקת מהרקמות עם הזמן מה שמשאיר את העור שלנו יבש, מקומט וגם חסר נפח. לכן כשאנחנו מזריקים בחזרה לרקמות את החומצה היאלורונית בצורה מדויקת ומיומנת התוצאה היא תהיה הכי טבעית שיש תרתי משמע.
  • טיפול לא פולשני – כל המטרה של תחום האסתטיקה הרפואית הוא לעשות כל הניתן על מנת למנוע כניסה לחדר ניתוח העלייה לשולחן הניתוחים. מילוי צוואר באמצעות חומצה היאלורונית מתבצע דקות בודדות בלבד ואינו דורש שום החלמה והחומר מכיל לידוקאין שהוא החומר המרדים כמו אצל רופאי השיניים ככה שהזרקה זו אינה מלווה בכאב רב, רק המלווה בפחד של הדקירה מהמחט.

אז אנחנו מקווים שאנחנו עברנו על כל מה שרציתם לדעת על מתיחת צוואר ללא ניתוח ובכללי על העלמת הקמטים בצוואר. בכל זאת חשוב שתדעו שאף אחד לא יכול להביט לכם כלום או לספר לכם מה אתם יכולים לצפות לפני שהרופא ראה אתכם ועניתם על השאלון הרפואי שלו. הכל זאת אנחנו מדברים על רפואה אסתטית, מקצוע רפואי המשלב בתוכו אומנות מה שהופך את התחום לתחום הרבה יותר מסובך ומורכב שרק הניסיון של הרופא יכול להבטיח לכם טיפול מוצלח וחסר פשרות.

 

באהבה, צוות ונוס.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!