Venus
Clinic

סקולפטרה

סקולפטרה – טיפול חדשני עם תוצאות מדהימות

מדי פעם אנחנו שומעים על חידוש כלשהו בתחום הטיפולים האסתטיים וזה כי התחום עוד נחשב חדש ויש עוד הרבה מה אפשר לשפר ולפתח. רופאים מסביב לעולם מנסים למצוא עוד ועוד דרכים חדשות ויעילות לטיפולי אנטי אייג'ינג שעוזרים לנו להתגבר על ההזדקנות שלנו.

אז עכשיו נכנס לשוק החומר המסתורי העונה לשם סקולפטרה ומה הוא בכלל? לאיזה מטרה הוא מיועד? למי הוא מיועד? מה היתרונות או החסרונות? אז במאמר קצר זה אנחנו מנסים לעשות לכם קצת סדר בדברים ולספר לכם אודות הטיפול באמצעות סקולפטרה.

 

סקולפטרה

מה זה סקולפטרה ?

סקולפטרה זהו חומר אשר מוזרק אל תוך העור במטרה לעורר ייצור של קולגן ואלסטין שהם חלבונים שאחראים לגמישות ואלסטיות העור שלנו, אותם חלבונים שהייצור שלהם נפגע עם הגיל שלנו ולכן העור שלנו מתקמט ומאבד את גמישותו וצעירותו.

חומרים אחרים שאנחנו מזריקים גם כן מעוררים ייצור של אלסטין וקולגן אך הטיפול באמצעות סקולפטרה פשוט משאיר אבק למתחרים ואנחנו נסביר. הזרקת חומצה היאלורונית מגבירה את ייצור הקולגן והאלסטין ב-8% , הזרקת רדיאס מגבירה את הייצור של קולגן ואלסטין ב-14% אבל הזרקת סקולפטרה מגבירה את היצור של קולגן ואלסטין ב- 80% !

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

כמה זמן מחזיקות התוצאות?

את התוצאה אחרי טיפול של סקולפטרה רואים אחרי 45-60 יום. לאחר השיפור במרקם העור שלנו אנחנו נהנה מהתוצאה בין שנתיים לשלוש שנים! אז ללא ספק שמשך זמן התוצאה הוא יתרון מובהק לטיפול.

למי מיועד הטיפול?

הטיפול מיועד גם לגברים וגם ולנשים מעל גיל 40 שרוצים לשפר משמעותית את מרקם העור שלהם. יש כמה דרכים להסתכל על זה לדוגמא אפשר לראות את הטיפול כמתקן פגמים בהווה אבל הטיפול הוא הרבה יותר מזה, טיפול באמצעות סקולפטרה גם מעכב פגמים עתידיים ובעצם גם מעכב את קצב הזדקנות העור.

יתרונות מול חסרונות

כמובן שכמו לכל דבר בחיים גם להזרקת סקולפטרה יש יתרונות וחסרונות ואנחנו נציין אותם פה ונתחיל דווקא מהחסרונות.

 

  • טיפול זמני – הטיפול עצמו לא מחזיק לנצח ובדומה לטיפולים אסתטיים אחרים כמו הזרקת חומצה היאלורונית או הזרקת בוטוקס, עלינו לחדש את הטיפול אחת לשנתיים – שלוש.
  • לא טיפול זול – ההסתדרות הרפואית אוסרת עלינו לפרסם מחירים אבל עדיין באופן יחסי ניתן לומר כי הטיפול יחסית יקר לשאר הטיפולים, למראת שהתוצאות מחזיקות הרבה זמן ואם להסתכל על התמונה הכוללת הטיפול לא כזה יקר אבל עדיין לא ניתן להשוות לבוטוקס לדוגמא.
  • לא מהטיפולים הכי פשוטים – גם לא מהטיפולים הכי מורכבים אבל בסופו של דבר בכל מרפאה שאתם תלכו אתם תחתמו על טופס הסכמה לטיפול ואם תקראו טוב אתם תשימו לב שמציינים שם תופעות לוואי די מפחידות. זה תלוי ישירות במומחיות וניסיון הרופא שלכם כי ישנם אזורים שלא מתקרבים אליהם בהזרקה.

אחרי שהפחדנו אתכם עם החסרונות אנחנו נציין את היתרונות של טיפול בהזרקת סקולפטרה ובעצם למה אנשים עושים את הטיפול ואיך הוא ככה מפורסם בכל מקום?

 

  • תוצאות ארוכות טווח – יחסית לחומרים לא סינטטיים אחרים שמוזרקים בתחום האסתטיקה הרפואית התוצאות של הטיפול בהזרקת סקולפטרה מחזיקות בין שנתיים לשלוש שנים וזה נחשב הרבה מאוד זמן. היופי גם שניתן להתאים את תוצאות הטיפול כל שלוש שנים בפרופורציה נכונה למטופל ולא לתקוע את המטופל עם תוצאה ספציפית לכל החיים בלי לדעת איך זה יראה גם אחרי כמה שנים כי הגוף שלנו לא מפסיק להשתנות.
  • תוצאות חזקות מאוד – התוצאות של הטיפול הן באמת אסטרונומיות ואנחנו נסביר לכם הגיונית למה. מבחינת סוג החומר ואם נכנס איתכם למושגים קשים ברפואה אתם לא תבינו אבל נעשה ככה תבינו. בכל מזרק של חומצה היאלורונית מבלי קשר לחברה או הריכוז, הנפח של המזרק הוא 1 מיליליטר משמע 10 מזרקים זה 10 מיליליטר, 20 מזרקים זה 20 מיליליטר וכן הלאה וכן הלאה. סקולפטרה זה חומר שהרופא עוד צריך להכין להזרקה, הוא לא מקבל אותו נוזלי ומוכן להזרקה וכמות החומר שמוזרקת לכם מבקבוקון סקולפטרה אחד היא בין 10-20 מיליליטר! זה תלוי באזור המוזרק ובריכוז שצריך להזרקה. אז תנסו להבין על כמה אזורים בפנים אפשר לפזר את החומר או כמה אפשר לתת לעור שלנו החייאה ונוזלים שנותנים נפח ולחות ומצילים את העור שלנו מקמטים וקמטוטים.

אז אחרי שעברנו בקצרה על היתרונות והחסרונות של הטיפול בהזרקת סקולפטרה אנחנו מקווים שענינו לכם על השאלות ואם לא אנחנו מזמינים אתכם לצלצל אלינו או להשאיר הודעה ואנחנו נשמח לענות לכם על כל שאלה.

 

באהבה, צוות ונוס קליניק.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!