Venus
Clinic

עיצוב קו לסת

עיצוב קו לסת – איך לעשות את זה נכון

כשאנחנו מדמיינים מראה דומיננטי, חושני ומושלם אין ספק כי לקו לסת יש תפקיד משמעותי בדמיון שלכם. שימו לב למפורסמים שכולנו מכירים, מזמרים עד כוכבי קולנוע , את מי אנחנו זוכרים על הצד הטוב ביותר? אז אתם מבינים כי לקו לסת יש משקל עצום בכל הנודע לתווי הפנים שלנו. אז מה המטרה כשמבצעים עיצוב קו לסת? המטרה בטיפולים אסתטיים ככלל היא להדגיש את היתרונות שלנו ולטשטש את החסרונות שלנו, כך מבלי להיכנס לחדר ניתוח אנחנו מצליחים לשפר משמעותית את הנראות שלנו. המטרה העיצוב קו לסת היא באמת ליצור מראה בריא, חושני, דומיננטי ופרופורציונלי לתווי הפנים שלנו. אז אנחנו ב-VENUS מאמינים כי עיצוב קו לסת הינה מיומנות על, ועל מנת לקבל את מה שאתם רוצים תוך כדי סיכון מינימלי כדי לכם לקרוא מה יש לנו לומר בנושא.

עיצוב קו לסת

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

איך מעצבים קו לסת?

ש מגוון דרכים לפסל קו לסת. המטרה בטיפולים אסתטיים ככלל היא לעשות את כל הניתן על מנת למנוע את הכניסה לדר הניחותים. לכן בתחום שלנו יש לנו כמה דברים להציע על מנת לעצב קו לסת.

 

עיצוב קו לסת בחומצה היאלורונית

הדרך הנפוצה והפשוטה ביותר היא לעצב קו לסת באמצעות חומצה היאלורונית. את החומצה אנחנו מזריקים ממש על יד העצם, החומצה צריכה להיות מאוד מאוד מרוכזת, לטיפול זה משתמשים במזרקים הכי חזקים. אנחנו לדוגמא אוהבים להשתמש במזרק של STYLAGE XXL .  הזרקה זו על העצם הינה לא פשוטה בכלל, והאמת היא שהיא אחת ההזרקות היותר כואבות ולא בעת ההזרקה, אלה יום אחרי. אתם תרגישו לחץ באזור ההזרקה, לחץ אשר מסמן את נוכחות החומצה היאלורונית אשר מעניקה לכם נפח ומעניקה לכם עיצוב קו לסת. לחץ זה הוא תקין והוא נובע מגירוי קצוות העצבים באזור זה של הפנים שלכם, זה עובר אחרי מספר ימים בודדים.

 

איך עיצוב קו לסת של חומצה היאלורונית עובד? 

כל מולקולה של חומצה היאלורונית קושרת אליה 50 מולקולות של מים. זה מה שמעניק לעור שלנו את המראה הלח, הצעיר, הרענן והבריא. עכשיו כשמדובר על עיצוב קו לסת אנחנו משתמשים בחומר המאוד מרוכז על מנת ליצור נפח מרוכז על קו הלסת שלנו ולמעשה לעצב את הצורה שלו. החומצה היאלורונית אינה קבועה ככה שצריך לחזור על הטיפול הזה כל 1-2 שנים.

 

עיצוב קו לסת ב– RADIESSE (רדיאס)

רדיאס הינו חומר מילוי מבוסס סידן שלמעשה מפסל לכם את קו הלסת. החומר מוזרק בדומה לחומצה היאלורונית על קו הלסת האמצעות מזרק או קנולה. הרדיאס הוא גם כן זמני, אך הוא מחזיק יותר זמן מאשר חומצה היאלורונית. הסיבה שמשתמשים בו פחות כי הוא יקר יותר.

 

עיצוב קו לסת באמצעות חוטי הרמה

חוטי הרמה הם לא בדיוק מה שמתאים לעיצוב קו לסת אבל לפעמים מה שהמטופל צריך הוא דווקא הרמה של הלחיים וזה מה שיבליט את קו הלסת שלו. בכל מקרה אם יצא לכם לשמוע על עיצוב קו לסת באמצעות חוטים נספגים תדעו כי זה לא מדויק, אבל במקרים מסוימים זה עלול להוביל לתוצאה שאתם רוצים. הסוד בתוצאה טובה היא ללכת לרופא מיומן שאינו מתפשר על איכות החומרים. הרופא אמור להסביר לכם במפורט באופן אינדיבידואלי לחלוטין מה מתאים לכן ומה לא, ולמה אתם צריכים לצפות.

 

עיצוב קו לסת באמצעות ניתוח

כמובן ישנה גם האפשרות לעלות על שולחן הניתוחים ולהשתיל שתלי סיליקון אשר יחזיקו את מבנה קו הלסת שלכם באופן המותאם לכם אינדיבידואלית. אך אין אנו במרפאה שלנו מתעסקים בניתוחים פלסטיים לכן אם אתם חושבים על החלופה הסינטטית והקבועה זה עניין שלכם ואנחנו לא לוקחים בו חלק.

 

עיצוב קו לסת – מחיר

המחיר לעיצוב קו לסת הוא שונה בין כלל במטופלים. זה תלוי בכמות החומר, סוג החומר וכמובן שמסלול הטיפול. לצערנו ההסתדרות הרפואית בישראל אוסרת עלינו לפרסם מחירים אז אם אתם מעוניינים לשמוע מחיר של עיצוב קו לסת עליכם לצלצל אלינו ישירות ואנחנו נשמח לענות על כל השאלות שלכם.

 

למי מתאים עיצוב קו לסת?

בגדול אין לכם דרך לדעת לפני שהתייעצתם עם רופא מומחה. כל רופא מיומן אשר תתייעצו אצלו יספר לכם על סמך ההיסטוריה הרפואית שלכם והמצב שלכם בדיוק מה שאתם צריכים לצפות, איזה טיפול מומלץ לכם ומה הצפי של העלויות. סך הכל עיצוב קו לסת בחומצה היאלורונית זה לא טיפול מסוכן, עם תוצאות הפיכות אשר אינן דורשות הכנה מסוימת או החלמה מכל סוג.

 

עיצוב קו לסת בחומצה היאלורונית יתרונות וחסרונות

כמובן שלכל דבר בחיים יש גם יתרונות וחסרונות. ואנחנו בטוחים כי אתם מעוניינים לשמוע על היתרונות ובחסרונות של עיצוב קו לסת. אז אנחנו נתחיל דווקא עם החסרונות.

 

  • שטפי דם (סימנים כחולים) – אחרי כל דקירה של מחט בגוף תמיד יהיה סיכוי גדול לפגיעה בכלי דם גם אם הקטן שביניהם, מה שמשאיר את הסימן הכחול המוכר. לפעמים על מנת לפסל קו לסת בצורה מדויקת וחסרת פשרות, הרופא יסתכן ב"סימן כחול" לכמה ימים על מנת להעניק לכם את התוצאה המדויקת ביותר, הטבעית ביותר וכמובן שהיפה ביותר.
  • חומר לא קבוע – חומצה היאלורונית קיימת אצלנו בגוף באופן טבעי, היא פשוט מתפרקת עם השנים. אז כשאנחנו עושים פיסול קו לסת בחומצה היאלורונית אנחנו בעצם מחזירים את הנפח החסר להשלמת הצורה של קו הלסת שלנו למראה דומיננטי, חושני, בריא ועוצמתי. הזרקה של חומצה היאלורונית לקו לסת חייבת להתבצע עם חומר סמיך מאוד, החומר הכי סמיך הולך לקו הלסת שלנו. טיפול זה מחזיק 12-24 חודשים במידה אם החומר איכותי. וגם זה תלוי בהרגלים היום יומיים שלנו, גנטיקה, כמות חומר וכמובן שגם איכות הטיפול.
  • סיבוכים אפשריים – רב הסיבוכים האפשריים הם פשוטים מאוד אך ישנם דברים לא נעימים כגון א-סימטריה. לכן חשוב מאוד ללכת לרופא מומחה בעל נסיון רב בעיצוב קו לסת. רפואה זה הדבר האחרון שאפשר להתפשר בו. קיים גם סיכוי לסיבוכים יותר רציניים כגון אלרגיות מסוימות ודחייה של הגוף, אבל כשמדובר בחומרים איכותיים אשר עברו את התקנים המחמירים ביותר כדוגמת ה-CE האירופאי או ה-FDA האמריקאי, הסיכוי לסיבוכים אלו עומד על אחד לכמה מיליונים ( 0.0000001%).

עכשיו שכעברנו על החסרונות שרציתם לשמוע, מזכיר לכם מהם בעצם היתרונות ומדוע כל כך הרבה אנשים עוברים עיצוב קו לסת בחומצה היאלורונית?

  • חומר שאינו קבוע – חשוב מאוד להדגיש כי מדובר ביתרון ברור מאוד. ולמה בעצם? ובכן תבינו כי הגוף שלכם התשנה כל הזמן, משתנה כל הזמן וישתנה כל הזמן. אז כשאתם הולכים על חומרים קבועים אתם למעשה מהמרים על איך אתם תראו בעתיד, הימור אשר לדעתנו לא שווה לקחת בכלל.
  • מראה טבעי – כל עוד אחנו משתמשים בחומרים מבוססי סידן או חומצה היאלורונית, אנחנו משתמשים בחומרים אשר כבר קיימים אצלנו בגוף, ואיתם למעשה אנחנו ממש יכולים להשלים את החסר. לכם אין שום סיכוי כי תוכלו לדעת על המטופלים שלנו כי הם עברו עיצוב קו לסת בחומצה היאלורונית או עיצוב קו לסת ב-RADIESSE.
  • טיפול לא פולשני – העלייה על שולחן הניתוחים מפחידה את כולנו, כן. גם אותנו. לכן אנחנו יכולים להבין לגמרי את החשש של רב האנשים מלנתח את הפנים שלהם. אבל היופי של עיצוב קו לסת בחומצה היאלורונית היא שהטיפול אורך מספר דקות בלבד, אינו מצריך שום הכנה וברור שאינו מצריך שום החלמה. טיפול זה הוא פשוט כמו לקבל חיסון בקופת חולים. מה שנשאר לכם הוא למצוא את הרופא שאתם יכולים לסמוך עליו כי יפסל את הפנים שלכם באופן הכי מקצועי, בטיחותי ויפה שיש.
  • איפה יפה את! – איזה כיף לשמוע מחמאות כאלה, כולנו מבינים את המשקל של המראה שלנו על החיים שלנו. כאשר מראה מוזנח משקף את אורח החיים שלנו ומראה אסתטי משקל את אורח החיים שלנו גם כן. לכן אם אתם רוצים להשקיע בעצמכם באמת, בניגוד לכל האנשים סביבכם אשר משקיעים בחפצים דוממים כמו רכבים, בתים , ביגוד וכו'. רק אתם יודעים מה אתם רוצים ואם זה חשוב לכם, אף אחד לא יעצור אתכם.

אז לאחר שעברנו בקצרה על מה שאתם צריכים לדעת על עיצוב קו לסת בחומצה היאלורונית אנחנו מקווים כי ענינו על כל השאלות שלכם. בכל מקרה חשוב להבין כי לכולנו יש המראה הייחודי והנדיר שלנו, ועל מנת לשמר אותו על הצד הטוב ביותר, בצורה הטובה ביותר, עלינו להשקיע בעצמינו. בין אם בהרגלים היום יומיים שלנו אשר מהווים משקל רב בנוגע לכל אספקט בחיים שלנו וכמובן שגם הטיפולים אותם אנחנו עוברים בכל תחום בחיים שלנו על מנת תמיד לשמור על עצמנו בדרך הכי טובה שיש, כי כמונו יש רק 1 בכל העולם כולו.

 

באהבה, צוות ונוס קליניק.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!