לפני ואחרי

Venus
Clinic

לפני ואחרי

ברוכים הבאים לאתר שלי! אני ד"ר ילנה בניאמינסון בעלת תואר מומחה וניסיון עשיר בתחום האסתטיקה מזמינה אתכם להתרשם מחלק צנוע מהעבודות שלי אותן אני עושה במרפאה שלי בחדרה. עבדתי בחברות גדולות במרכז הארץ הרבה שנים ובשעה טובה פתחתי את המרפאה שלי בחדרה בה אני נותנת את הטיפולים תוך כדי הקפדה על החומרים האיכותיים ביותר עם ניסיון עשיר עוד משנת 1996. ואני מזמינה אותך להתרשם מחלק צנוע מהעבודות שלי. במרפאה שלי אני שמה דגש על שלושה עקרונות שאי אפשר להתפשר עליהם בתחום האסתטיקה הרפואית והם: 

סימטריה

אף אחד מאיתנו לא סימטרי ב-100 אחוז ולכל אחד מאיתנו ישנן נטיות והרגלים המבליטים את האי- סימטריה שלנו כמו שינה על צד אחד, אכילה על צד אחד, עישון, סטרס, טיפולים אחרים ובעצם הרבה מאוד סיבות בחיים שלנו. ואחת המטרות היא לטשטש את החסרונות שלנו ולהבליט את היתרונות שלנו בהשלמת הסימטריה החסרה לנו בחלק מתווי הפנים.

פרופורציה

אחד הדברים החשובים ביותר לפני התחלה של טיפול אסתטי הוא להבין את תווי הפנים של המטופלים על מנת להתאים את הטיפול בצורה הנכונה. הרי אתם יכולים לראות תוצאה של מישהו אחר שהיא נראית יפה על אותו בן אדם, אבל לא תתאים למישהו אחר. תפקידו של הרופא הוא לפצח את מבנה תווי הפנים המתאים לך כדי לשמור על פרופורציה נכונה לפנים שלנו.

מראה טבעי

זהו העקרון החשוב ביותר לדעתי כי אם הטיפול האסתטי בולט מהמטופל ברמה שמושכת עיניים בבתי קפה, הטיפול כשל. על מנת לשמור על מראה טבעי אצל המטופלים חשוב מאוד להבין את תווי הפנים של המטופל, להבין במגוון הרחב של החומרים ואין ברירה – המון המון ניסיון שמגיע רק אחרי שנים של עבודה.

אני גאה להציג חלק צנוע מהעבודות במרפאה שלי:

מתיחת פנים בחוטים

בתמונות ניתן לראות מטופלת אשר הפריע לה ה-"נפילה" של תווי הפנים. עם הגיל אנחנו רואים מעין צניחה של תווי הפנים שיוצרים מראה זקן, עייף ותשוש המכונה לפעמים מראה בולדוג. וישנם כמה דרכים לטפל בבעיה. אחת הדרכים היעילות ביותר היא מתיחה של הפנים בעזרת חוטים נספגים אשר מקנים תוצאה טבעית מאוד כפי שניתן לראות בתמונות. הבונוס העיקרי בטיפול זה הוא משך הזמן שהתוצאה מחזיקה. בניגוד לחומצה היאלורונית אשר מחזיקה שנה וחצי במקרה הטוב, החוטים מחזיקים לעיתים גם 3 שנים. 

מתיחת פנים בחוטים

לפני

מתיחת פנים

אחרי

מילוי לחיים בחומצה היאלורונית

בתמונות ניתן לראות מטופלת עם הזרקה לא נכונה של חומצה היאלורונית בעצמות הלחיים מה שיצר מראה לא פרופורציונלי אשר רחוק מהתוצאה אותה רצתה המטופלת. העזרת הזרקה נכונה בעצמות הלחיים הצלחנו להרים את הלחיים ולהחזיר אותם למקום הטבעי שלהן מה שיצר מראה פרופורציונלי, בריא ומלא חיים.

מילוי לחיים בחומצה היאלורונית

לפני

מילוי לחיים בחומצה היאלורונית אחרי

אחרי

חומצה היאלורונית לפנים

בתמונות ניתן לראות לקוחה שהפריע לה הופעתם של קמטים וקמטוטים בתוספת שקעים שנוצרים באופן טבעי עם הגיל והזדקנות הפנים שלנו. הפתרון הפשוט הוא הזרקת חומצה היאלורונית אשר מחזירה לפנים שלנו את הנפח ולחות שאבדו ובכך אנחנו מחזירים את העור שלנו כמה שנים אחורה וכמו שניתן לראות התוצאה היא טבעית, עדינה ומרשימה.

חומצה היאלורונית לפנים לפני

לפני

חומצה היאלורונית לפנים אחרי

אחרי

הזרקת חומצה היאלורונית

בתמונות ניתן לראות מטופלת אשר הפריע לה צניחה של תווי הפנים והתחלה ניכרת של הזדקנות הפנים. בעזרת פיסול פנים נכון ועדין בחומצה היאלורונית הצלחנו להחזיר נפח לשקעים ולקמטים, להחזיר את תווי הפנים למקום הטבעי שלהם, לעצור את הנפילה ובכך למעשה החזרנו את המטופלת יותר מעשור אחורה בזמן.

הזרקת חומצה היאלורונית לפני

לפני

הזרקת חומצה היאלורונית אחרי

אחרי

חומצה היאלורונית

בתמונות ניתן לראות מטופלת אשר מפריע לה הופעתם של קמטים, נפילה של אזור הלחיים וחוסר נפח ולחות בשפתיים. בעזרת פיסול עדין בחומצה היאלורונית הצלחנו להרים בעדינות את הלחיים למקום הטבעי, שיפרנו את הטקסטורה של העור, הפחתנו קמטים וקמטוטים ועשינו קונטור עדין בשפתיים על מנת להבליט אותן בעדינות תוך שמירה על מראה טבעי ולא מוזרק.

חומצה היאלורונית לפני

לפני

חומצה היאלורונית אחרי

אחרי

חומצה היאלורונית

בתמונות ניתן לראות מטופלת אשר מפריע לה הופעתם של קמטים וקמטוטים וצניחה של תווי הפנים. תופעה טבעית להתחלה של הזדקנות הפנים. ובעזרת פיסול עדין בחומצה היאלורונית הצלחנו למלא את הקמטים והשקעים, להחזיר את תווי הפנים למקום הטבעי שלהם תוך שמירה מקסימלית על מראה טבעי, פרופורציונלי ורענן.

לפני

חומצה היאלורונית אחרי 1

אחרי

חומצה היאלורונית לפני2

לפני

חומצה היאלורונית אחרי 2

אחרי

חומצה היאלורונית לפני 3

לפני

חומצה היאלורונית אחרי 3

אחרי

מילוי לחיים בחומצה היאלורונית

בתמונות ניתן לראות לקוחה שמפריע לה הופעתם של קמטי הבעה במצח, התרוקנות הפנים ושקעי עיניים. בעזרת פיסול עדין בחומצה היאלורונית הצלחנו להחזיר את הלחיים למקום, למלא רקות על מנת ליצור פרופורציה נכונה לפנים ולמלא שקעי עיניים בחומצה היאלורונית. בקמטי הבעה טיפלנו באמצעות הזרקת בוטוקס פשוטה והנה אפשר לראות תוצאה עדינה, טבעית ופרופורציונלית אשר מטשטשת את חסרונות המטופלת ומבליטה את היתרונות שלה.

מילוי לחיים בחומצה היאלורונית לפני 1

לפני

מילוי לחיים בחומצה היאלורונית אחרי 1

אחרי

מילוי לחיים בחומצה היאלורונית לפני 2

לפני

מילוי לחיים בחומצה היאלורונית אחרי 2

אחרי

מילוי קמטים בצידי הפה

בתמונה ניתן לראות לקוחה שהפריעו לה קמטים בצידי הפה. בעזרת מילוי עדין בחומצה היאלורונית יצרנו מראה צעיר, רענן, טבעי ופרופורציונלי לתווי הפנים של המטופלת. ובעזרת נגיעות עדינות ומדויקות בחומצה היאלורונית הצלחנו להבליט את יתרונות המטופלת ולטשטש את חסרונות המטופלת. 

מילוי קמטים בצידי הפה לפני 1

לפני

מילוי קמטים בצידי הפה אחרי

אחרי

עיצוב קו לסת

בתמונות ניתן לראות לקוחה בלי קו לסת ברור מה ששינה את כל מראה הפנים שלה וגרם לפנים להראות יותר עגולות. בעזרת הזרקה נכונה של חומצה היאלורונית הצלחנו לפסל לה קו לסת עדין עם מראה טבעי וזה שינה לה לגמרי את כל המראה שלה וזה רק כי עכשיו יש לה פרופורציה נכונה לתווי הפנים.

עיצוב קו לסת לפני

לפני

עיצוב קו לסת אחרי

אחרי

חומצה היאלורונית בשפתיים

ישנן כמה טכניקות למילוי שפתיים שכל אחת מהן תיתן לנו תוצאה שונה. לרב, הבקשות הן לשמור על מראה טבעי ולא מתבלט. בניגוד למה שאנשים חושבים רב הנשים דווקא לא רוצות להתבלט ולמלא את השפתיים באופן שחורג מהפרופורציה העדינה של הפנים. וכמו שאתם יכולים לראות כאן בתמונות, המטרה היא לטשטש את החסרונות של המטופלת ולהבליט את היתרונות של המטופלת תוך שמירה קפדנית על מראה טבעי שאינו בולט לעין.

חומצה היאלורונית בשפתיים לפני

לפני

חומצה היאלורונית בשפתיים אחרי

אחרי

חומצה היאלורונית בשפתיים

על מנת למלא שפתיים בצורה המתאימה עלינו קודם כל להבין איזה חומר ואיזו טכניקת הזרקה יתאימו למטופלת תוך שמירה על סימטריה, פרופורציה ומראה טבעי. אנחנו לא אוהבים להגזים במילוי כי אנחנו מאמינים שטיפול אסתטי לא אמור לבלוט בפנים של המטופלים, אחרת הוא פשוט כשל. כאשר מישהו פוגש אתכם הוא לא צריך לשים לב שעשיתם משהו, אלה פשוט לשים לב כמה אתם יפים ומזמינים.

חומצה היאלורונית בשפתיים לפני נוסף

לפני

חומצה היאלורונית בשפתיים אחרי נוסף

אחרי

הזרקת חומצה היאלורונית

בתמונות ניתן לראות מטופלת מבוגרת אשר מעולם לא עשתה דבר בתחום האסתטיקה והחליטה לנסות ולראות מה ניתן לשפר במצבה. נציין כי לנו לישראלים יש נטייה לדחות דברים לרגע האחרון ואז להתמודד עם מה שיש. אך אם מתחילים טיפולים קטנים ומניעתיים אז מלכתחילה לא נגיע למצב שבו הצטבר לנו כל כך הרבה מה לעשות. בעזרת פיסול פנים בחומצה היאלורונית בלבד הצלחנו להחזיר למטופלת את המראה המזמין שאבד לה, אותו מראה שהיא עצמה כבר ויתרה עליו והשלימה עם העובדה שזה מה שיש, אך זה לא צריך להיות ככה. 

 

פירוט שלבים : 

 

לפני- ניתן לראות שיש לנו הרבה על מה לעבוד אך במצב כזה העבודה חייבת להיות בשלבים מאוד עדינים על מנת להגיע לתוצאה טבעית, פרופורציונלית וארוכת טווח. הטיפול מתבצע על ידי פיסול פנים בהזרקת חומצה היאלורונית. 

 

שלב 1 בשלב הראשון אנחנו ממלאים קצת את הקמטים בצידי הפה, מעל השפה ומזריקים מעט לנקודה מאוד מסוימת בלחיים על מנת למתוח אותן מעט אחורה ותוך כדי גם נגיעה עדינה בשפתיים לפרופורציה וסימטריה. 

 

שלב 2 אנחנו ממשיכים בעדינות למלא את הקמטים בצידי הפה, מעל השפה אך הפעם אנחנו ממלאים גם שקעי סנטר וחוזרים שוב פעם לעוד שלב בפיסול הלחיים תוך כדי מילוי עדין בשקעים שאנחנו רואים. 

 

שלב 3 שוב פעם אנחנו ממלאים שקעים בצידי הפה, נגיעה קלה בשקעי הסנטר, נגיעה קטנה בלחיים ומילוי עדין ברקות כדי ליצור פרופורציה נכונה לצורת הפנים וכבר אפשר לראות תוצאה מרשימה מאוד וטבעית מאוד גם כן וזה מכמה סיבות אבל העיקרית היא העבודה המדויקת בשלבים. עכשיו הטיפול הבא יתרכז סביב העיניים שהשתפרו משמעותית עקב ייצור הקולגן והאלסטין בעור המטופלת עקב המילוי בחומצה היאלורונית. במקרה כזה למשל לא ממלאים את העיניים כי זה ייצור תוצאה הפוכה ממה שאנחנו מקווים ולאחר התבוססות החומר ברקמות אפשר יהיה להתחיל טיפולים של מיצוק העור בעזרת טיפולי מכשירים שיעזרו לשיפור העור מבלי להוסיף נפח לפנים. 

צד ימין פרופיל

לפני

אחרי

אחרי

אחרי

אמצע

לפני

אחרי

אחרי

אחרי

צד שמאל פרופיל

לפני

אחרי

אחרי

אחרי

צד ימין זווית

לפני

אחרי

אחרי

אחרי

צד שמאל זווית

לפני

אחרי

אחרי

אחרי

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים על טיפולים בקליניקה:

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

לשיחת ייעוץ אישית עם ד"ר ילנה
השאירי פרטים