Venus
Clinic

איזה חומצה היאלורונית הכי טובה?

איזה חומצה היאלורונית הכי טובה – כמה טיפים חשובים

השאלה הפשוטה איזה חומצה היאלורונית הכי טובה היא כנראה לא כל כך פשוטה ואין לה תשובה חד משמעית. הלוואי וזה היה פשוט לדרג את היצרנים לפי מקומות אבל זה לא עובד ככה. יש כמה חברות בולטות שמייצרות חומצה היאלורונית ולכל חברה יש כמה מוצרי דגל. החוכמה היא לא להשתמש רק בסוג אחד של חומצה היאלורונית אלה לדעת לבחור את אותם מוצרי דגל מכל החברות על מנת להעניק למטופלים את הטיפול הטוב ביותר. במאמר קצר זה אנחנו ננסה לענות על השאלה איזה חומצה היאלורונית הכי טובה או לפחות לציין מה אנחנו ממליצים לפי מגוון הטיפולים הנפוצים בחומצה היאלורונית.

חומצה היאלורונית בשפתיים

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בהזרקת חומצה היאלורונית הוא עיבוי שפתיים ודווקא בגלל זה ישנם הרבה מאוד יצרנים שמתחרים על הנתח שוק. ישנם כמה פרמטרים שאנחנו בוחנים את החומר לפיהם שהם משך זמן התוצאה, בטיחות החומר ונראות המילוי שלו. מילוי חומצה היאלורונית בשפתיים אמור להחזיק בין שנה ולשנה וחצי בממוצע לחומר איכותי. אנחנו במרפאה שלנו אוהבים להשתמש במזרקים של רסטילן השוודית, סטילאז  הצרפתית או רבנס הקנדית. מהניסיון שלנו אנחנו יודעים להגיד כי המזרקים שלהם גם מחזיקים כמות זמן מרשימה, גם הם בטוחים מאוד לשימוש וגם המילוי שלהם נראה טבעי וזה אחד מהעקרונות החשובים ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית ככלל.

 

אז איזה חומצה היאלורונית היא הכי טובה בעצם

 

מילוי שקעי עיניים

 

מילוי שקעי עיניים הוא טיפול מאוד נפוץ שלא כל הרופאים מבצעים וזה כי הוא יחסית מסובך וצריך מיומנות ברמה גבוהה על מנת לבצע את הטיפול בצורה טובה. אזור שקעי בעיניים הוא אזור מאוד עדין והמילוי שלו מתבצע ב-2 חלקים לפחות במרווח זמן של 4 שבועות בין טיפול לטיפול ועם מזרק עדין ולא מרוכז. מהניסיון האישי שלנו אנחנו משתמשים במזרקים של רסטילן השוודית כי ממה שאנחנו רואים אין מזרקים יותר טובים הן נכון לרגע כתיבת המאמר בין אם בבטיחות החומר, בין אם במשך זמן התוצאה ובין אם במראה הטבעי שלו.

איזה חומצה היאלורונית הכי טובה – איך מדרגים בכלל?

אז לפני שאנחנו ממשיכים את המאמר אנחנו רגע נעשה לכם סדר בלמה אנחנו בכלל מדרגים ככה איזה חומצה היאלורונית הכי טובה? על מה אנחנו מסתכלים ולמה?

  • בטיחות החומר – למראת שזה נשמע מובן מאליו, יש הרבה מאוד רבדים לבטיחות החומר. ישנה את הבטיחות הבסיסית שכולם מצפים ממנה שהיא חומר שלא גורם לתגובות אלרגיות, דחיות של הגוף או הרעלה. זה די ברור מאליו, אנחנו מסכלים עוד יותר לעומק מבחינת הסיבוכים שעלולים לצוץ מבחינה אסתטית והסיבוך המפורסם ביותר הוא הבצקות למשל (גושים) שישנם חומרים שהספיגה שלהם אינטנסיבית מדי והמזרקים הלא מרוכזים לא נותנים תוצאה מספקת ומרוכזים יותר יוצרים בצקות.
  • משך זמן התוצאה – זה ברור לכולם שההעדפה של המטופלים הוא לחזור כמה שפחות לכיסא הטיפולים ולכן זה משתלם להשקיע באיכות החומר לא רק מבחינה כלכלית אלה גם מבחינת התדירות שבה תצטרכו לטפל בעצמכם. מעבר למה שמצהירות החברות שמייצרות את החומצה היאלורונית גם לניסיון המקצועי של הרופא יש משקל גדול ולפעמים אפילו גדול יותר.
  • נראות המילוי שלו – זה קצת קשה להסביר במילים אבל תצאו מהנקודת הנחה שלא כל המזרקים הם אותו הדבר כמו שלצורך דוגמא שני חברות שמייצרות מיץ תפוזים למיץ שלהם לא יהיה אותו טעם. ככה זה גם המזרקים של החומצה היאלורונית ואנחנו מהניסיון שלנו רואים שיש מזרקים שנותנים תוצאה יותר יפה ויותר טבעית ואפשר לומר אפילו פחות "גסה" על המטופלים שלנו.

בגדול אלו הם שלושת העקרונות החשובים ביותר לפיו אנחנו מדרגים איזה חומצה היאלורונית הכי טובה. צריך להבין שאחרי כל זה נכנס גם נתון שאנחנו לא יכולים לחשב מראש וזה – אתם, המטופלים. זאת אומרת שלכל אחד יש מבנה גוף שונה, הרגלים שונים, חילוף חומרים שונה וכו' וזה בלתי אפשרי למצוא משהו אחיד שמתאים לכולם בול בדיוק אותו הדבר וישנם מטופלים שמעידים מהניסיון שלהם שיש מזרקים שיותר טובים להם ויש כאלה שפחות, וכאשר מטופלים אחרים מעידים בדיוק ההפך. לכן הקשר שלכם עם הרופא צריך להיות קשר טוב וליווי אישי קפדני על מנת למצוא עבורכם את הטיפול הטוב ביותר.

אנחנו מקווים שהצלחנו לענות לכם איזה חומצה היאלורונית הכי טובה או לפחות לחדד לכם את ההבנה בנושא ואם יש לכם שאלה שהייתם רוצים לקבל עליה תשובה עם התייחסות אישית אנחנו מזמינים אותך להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

באהבה, צוות ונוס.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!