Venus
Clinic

בוטוקס בשפתיים

בוטוקס בשפתיים – כל מה שצריך לדעת

אנחנו בטוחים כי שמעתם לא מעט פעמים את הביטוי בוטוקס בשפתיים. למעשה כמעט כל מי שלא מבין בתחום האסתטיקה הרפואית זו תהיה אחת האסוציאציות הראשונות לתחום שלנו. אז במאמר זה אנחנו נעשה לכם קצת סדר בראש ונפריך את המיתוס של בוטוקס בשפתיים.

בוטוקס בשפתיים – למה לא עושים

לפני שנסביר לכם למה לא מזריקים בוטוקס בשפתיים אתם צריכים להבין מה זה בוטוקס. בוטוקס – בוטוליניום טוקסין הוא רעלן שמטרתו היא להרפות שרירים ולמנוע את הפעילות שלהם ( לגרום לשריר להפסיק להתקמט ) הזרקת בוטוקס עושים בעיקר למקומות בהם הקמטים נוצרים לאו דווקא מחוסר נפח אלה מפעילות חזקה מאוד של שרירים לדוגמה : מצח , צידי העיניים, בין הגבות , שרירי הלסת כו'. זאת אומרת שהזרקת בוטוקס לא תיצור לכם נפח בכלל! למעשה זה דבר מאוד מסוכן וכל רופא מוסמך יסביר לכם היטב מדוע לא עושים משהו כזה והביטוי בוטוקס בשפתיים הוא רק מיתוס.

בוטוקס בשפתיים – מה הפתרון

אז בכל הקשור למילוי שפתיים הפתרון הנפוץ והפשוט ביותר הוא חומצה היאלורונית בשפתיים, תשכחו מבוטוקס בשפתיים. על זה הרחבנו מאוד במאמר שלנו – חומצה היאלורונית בשפתיים בדף : הטיפולים בקליניקה. מזמינים אתכם להציץ במידה ותרצו לקרוא יותר לעומק. אבל סך הכל מילוי של נפחים מתבצע באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית, זה מה שאתם רואים בקולנוע, רשתות חברתיות ובחיים היום יומיים. כל מולקולה של חומצה היאלורונית קושרת אליה 50 מולקולות של מים וכך למעשה נוצר הנפח בשפתיים והנראות היא טבעית ביותר כל עוד לא מגזימים בכמות החומר, זו בעצם האומנות בתחום האסתטיקה הרפואית : סימטריה ופרופורציה. אלו הם שני היסודות עליהם כל עולם היופי מושתת. הרי כל בן אדם הוא יפה, לכל אחד יש פוטנציאל ליופי , כמו כן לכל אחד יש פוטנציאל להזנחה ומה ההבדל? סימטריה ופרופורציה.

בוטוקס בשפתיים

בוטוקס בשפתיים – ישנה טכניקה יוצאת מן הכלל

נם חשוב לציין כי יש טכניקה יוצאת מן הכלל שמשלבת נגיעה של בוטוקס בשפתיים והזרקת חומצה היאלורונית , הנפח נוצר על ידי החומצה היאלורונית שלא תתבלבלו בכלל אבל הבוטוקס בנקודות המתאימות מאזן את הבעת הפנים וכך אפשר ליצור את המראה של השפתי פפיון. מעטים הרופאים שמשתמשים הטכניקה הזאת כדי ליצור שפתי פפיון, הרב המוחלט פשוט ינסה לפסל לכם את השפתיים בחומצה היאלורונית ופה בדיוק מגיע ההבדל בין מישהו שלומד לעשות למישהו שמלמד לעשות. בכל תחום של רפואה אסור להתפשר על איכות במיוחד כשהתוצאה היא הפנים שלכם.

בוטוקס בשפתיים – מחיר

אז חשוב שתבינו כי מילוי שפתיים לא מתבצע באמצעות בוטוקס בשפתיים ולצערנו מחיר אנחנו לא יכולים לפרסם , לכן על מנת לברר כמה עולה אצלנו מילוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית עליכם לצלצל אלינו ולשאול. העבודה מתומחרת לפי כמות מזרקים ולא לפי תוצאה, בסופו של דבר אם יצאתם במזרק בודד הוגן שלא תשלמו על הממוצע ולהפך.

מאיפה הגיע המיתוס בוטוקס בשפתיים?

האמת שגם אנחנו מעוניינים לדעת, ביטוי זה כנראה הגיע ממישהו שהרבה מקשיבים לו/ה ואינו/ה מבינים בתחום כלל. כי גם הטכניקה שציינו הגיעה מרוסיה יחסית לא מזמן, ומילוי שפתיים מסורתי מתבצע אך ורק באמצעות חומצה היאלורונית אז אל תתבלבלו, תחקרו ותחכימו.

איך מתכוננים למילוי שפתיים?

אוקיי, אז חשוב שנציין כמה דברים שצריך לדעת לפני כל הזרקה של חומצה היאלורונית.

 

  • חימום – חומצה היאלורונית רגישה מאוד לחום ואם מחממים אותה היא פשוט מתפרקת, ובשפתיים זה די מסובך. לצערנו הרב תיאלצו לוותר מעט על שתייה חמה או לשתות עם קש (רצוי מנייר אל תחממו פלסטיק ותשתו את הרעלים שלו) וגם כשאנחנו מתקלחים להוריד את הטמפרטורה של המים כשאנחנו מגיעים לפנים שלנו כי פשוט חבל, החומר יתפרק ואתם תקבלו תוצאה חלקית בלבד וזה מצריך הוספת חומר.
  • שתיית מים – כבר ציינו כי הנפח נוצר על ידי קשירה של מולקולות מים למולקולות של חומצה היאלורונית, ככה נוצר הנפח. אין פה קסמים. לכן חשוב מאוד להקפיד על שתיית מים מרובה בשבועיים הראשונים עד שהחומר נכנס לרקמות – לפחות ליטר ביום (זה לא הרבה אנחנו ממליצים על ליטר וחצי – שתיים).

חוץ מזה יש נקודות שמתייחסות לשפתיים עצמן ואנחנו נציין זאת :

 

  • אדמומיות – השפתיים זה אזור מאוד מאוד רגיש בפנים ולכן אחרי הדקירה של המחט השפתיים יהיו מעט אדומות ונפוחות למשך יומיים, כדאי לקחת את זה בחשבון ולהתכונן.
  • איפור – ביומיים הראשונים עד שהדקירות של המחט מחלימות לא מומלץ לשים איפור, זה סתם מסכן אתכן/ם בזיהום. זה די נדיר ולמעשה לא היה לנו לקוח אחד עם זיהום בשפתיים אבל תיאורטית הסיכוי קיים.

חוץ מזה אין שום דבר מסובך במילוי שפתיים בחומצה היאלורונית, אין לכם מה לחשוש כי הטיפול אורך מספר דקות, עם הרדמה מקומית ואפילו התוצאות הפיכות. כן כן, גם אם לא אהבתם את התוצאה אפשר לפרק את החומצה היאלורונית האמצעות הזרקה של אנסים המפרק חומצה היאלורונית – היאלורונידאז.

 

בכל מקרה לפני שאתם מחליטים מה התוצאה שאתם רוצים בשפתיים שלכם אנחנו מזכירים לכם לקחת בחשבון את שני יסודות היופי – סימטריה ופרופורציה. ואנחנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו בכל שאלה שעולה לכם בתחום שלנו ללא עלות.

 

באהבה, צוות ונוס.

אזור הזרקהבעיה נפוצהחומר מתאים לטיפולמדוע חומר זהכמה זמן מחזיק
שפתייםחוסר סימטריה, חוסר נפח, קמטוטיםחומצה היאלורוניתבעזרת חומצה היאלורונית ניתן להשלים סימטריה בעזרת השלמת נפחים כמו כן מילוי נפחים והעלמת קמטים12-18 חודשים בהתחשב שמזריקים חומצה היאלורונית איכותית.
מצחקמטי הבעהבוטוקסהבוטוקס מרפה את שרירי המצח כך שלא יתקמטו כאשר אתם תרימו גבות או כאשר תביעו כל הבעת פנים כלשהי.3-6 חודשים בממוצע.
מתחת לעינייםהופעת שקעים / כתמים מתחת לעינייםחומצה היאלורוניתבעזרת הזרקת חוצה היאלורונית אנחנו מחזירים את הנפח שאבד והעיניים שלנו חוזרות להיות שלמות ומלאות חיים.1.5-2 שנים בממוצע בהתחשב שמזריקים חומצה היאלורונית איכותית.
בין הגבותקמטי הבעהבוטוקסהבוטוקס ירפה את שרירי ההבעה ובכך יפסיק את התקמטות האזור בעת הבעת פנים מסוימת.3-6 חודשים בממוצע.
לחיים חוסר סימטריה, חוסר נפח, קמטים וקמטוטיםחומצה היאלורוניתבעזרת חומצה היאלורונית ניתן להשיב את הנפח לפנים ובעזרתו לפסל סימטריה מושלמת עם פרופורציה מתאימה.1-2 שנים בהתחשב שמדובר בחומצה היאלורונית איכותית.
צידי העינייםקמטי הבעהבוטוקסבעזרת הזרקת בוטוקס אנחנו נרפה את השרירים בצידי העיניים כך שלא יתקמטו כשאנחנו מחייכים או מביעים כל הבעת פנים שמקמטת אותנו.3-6 חודשים בממוצע.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!