Venus
Clinic

הזרקות בוטוקס ודיספורט

 

 

הזרקות בוטוקס ודיספורט – מה עדיף?

 

כשאנחנו מתעניינים בטיפול אסתטי ואנחנו מבינים כי הפתרון הנכון לנו הוא טיפול בהזרקות בוטוקס אנחנו מתחילים לשמוע כמה שמות שנפוצים פחות משמעותית ועולה השאלה הלגיטימית – אם יש כמה סוגים של בוטוקס אז מה מהם הסוג הטוב ביותר? האם יש הבדלים בכלל? איך אדע שלא עובדים עלי? וכל אלו הם שאלות לגיטימיות ובמאמר קצר זה אנחנו נענה עליהם ונעשה לכם קצת סדר.
הזרקות בוטוקס דיספורט וקסיאומין לתוצאה טבעית
טיפול בהזרקות בוטוקס מועיל להעלמת קמטים בחלק העליון של הפנים

הזרקות בוטוקס דיספורט וקסיאומין

 

אז קיימים היום בשוק הזרקות בוטוקס שונות מחברות שונות וכיום בארץ יש את שלושת הבולטות ביותר שהן הבוטוקס המקורי של חברת אלרגן, דיספורט של חברה מתחרה וקסיאומין של חברה מתחרה גם כן. חשוב לציין ששלושת החברות האלו הם בטוחות לשימוש ומאושרות על ידי משרד הבריאות כך שאין כל חשש בשימוש בהם.

 

מה סוג הבוטוקס הטוב ביותר?

אז הנטייה היא בדרך כלל ללכת למקור – באופן אינסטינקטיבי אתם תחשבו שהבוטוקס המקורי של אלרגן הוא עדיף גם אם שאר המתחרים עושים עבודה טובה, אבל זה לא המצב. למעשה הזרקות בוטוקס של החברות המתחרות לא נופלות ברמה בכלל ונסביר למה. נכון שהבוטוקס המקורי פותח על ידי חברת אלרגן אבל הם לא שמרו את הפטנט לעצמם, הם מכרו אותו לחברות המתחרות ושמרו לעצמם את שם המותג / שם המוצר – בוטוקס. זאת אומרת שהבוטוקס של החברות המתחרות מבוסס על אותו בוטוקס רק שכל אחת מנגישה את זה לרופא טיפה אחרת כדי לשמור על ייחודיות. מבחינת התוצאה שלכם זה לא אמור לעניין אתכם עם איזה משלושת הבחרות הללו הרופא שלכם מבצע הזרקות בוטוקס. אז למי זה כן משנה? זה משנה לרופא כי בוטוקס צריך לדלל ולהכין להזרקה ולכל רופא יש את השיטות והטכניקות שלו והחברות האלו מכוונות להיות יותר נוחות לביצוע הזרקות בוטוקס וליו דווקא שונות באיכות התוצאה שלכם.

 

איך נדע שלא עובדים עלינו?

 

זו שאלה מאוד לגיטימית בתור לקוח במנסה להתמצא בתחום כה מורכב כמו הזרקות בוטוקס. יש כמה דברים שאתם צריכים לשים לב אליהם, זה האופן שבו הטיפול בהזרקות בוטוקס מתנהל אז שימו לב.

 

  • ביקורת בוטוקס – הזרקות בוטוקס מבצעים בפעמיים לפחות. קודם מזריקים את הכמות הראשונית ולאחר שבועיים מגיעים לביקורת והרופא צריך להוסיף לכם במידת הצורך. טיפול זה עושים בשני חלקים מנסיבות בטיחות כי הבוטוקס הוא חומר חזק ואם מזריקים טיפה יותר מדי זה יפגע מאוד בתוצאה שאתם רוצים וזה לא יהיה נעים, לכן מגיעים לביקורת.
  • תמחור לפי אזור – מבחינת מחירים הזרקות בוטוקס מתומחרות לפי אזור בשונה מחומצה היאלורונית שמתומחרת לפי מזרק. זאת אומרת שאם שילמתם על בוטוקס במצח ואתם מגיעים לביקורת אתם לא אמורים לשלם עליה, המחיר כולל את הביקורת. שלא ינסו לספר לכם סיפורים על כמויות של חומר, התמחור מתבצע לפי אזור.
  • מרווחים בין טיפולים – בשונה מחומצה היאלורונית הזרקות בוטוקס הן מוגבלות בזמן ונסביר. בין טיפול לטיפול בבוטוקס (לא כולל ביקורת) צריך לחכות מינימום שלושה חודשים וזה מהסיבה שהגוף שלכם עלול לפתח נוגדנים לבוטוקס ואז לא תוכלו להשתמש בטיפול זה יותר כי הבוטוקס לא יתפוס. אז אנחנו ממליצים לשים לב לזה ולראות אם הרופא שלכם מוודא את העניין לפני שהוא ניגש להזריק.

 

איזה סוג בוטוקס מומלץ?

 

אז בסופו של יום אנחנו מאמינים כי זו שאלה שתעלה לכם בסוף המאמר, אתם הרי רוצים לשמוע את השורה התחתונה ואנחנו נענה לכם על זה בשמחה. במרפאה שלנו אנחנו משתמשים בדיספורט, מהניסיון שלנו אנחנו מעדיפים להשתמש בדיספורט מכמה סיבות. קודם כל חשוב לנו מה אומרים הלקוחות שלנו, הלקוחות שלנו במרפאה העידו כי הבוטוקס של דיספורט מחזיק להם יותר זמן ואפילו היו כמה לקוחות שהגיעו עם דעות קדומות ולא היו מוכנים לטיפול לפני שווידאו כי אנחנו עובדים עם דיספורט. הופתענו, אבל זאת האמת. מעבר לזה יש את נוחיות הביצוע עבור הרופאה. הרופאה שלנו מעדיפה להשתמש בדיספורט כי הוא פשוט יותר נוח לשימוש ואחרי אלפי הזרקות כאשר מכירים חומר לעומק ועובדים אתו הרבה שנים אז לא מחליפים בניסוי וטעיה אלה ממשיכים להעניק ללקוחות שלנו את הטיפול הטוב ביותר.

 

 

אנחנו מקווים שמאמר זה עזר לכם והצלחנו לענות על השאלות שלכם ואם לא אנחנו מזמינים אתכם לשלוח לנו הודעה וכך תוכלו לקבל תשובה באופן אישי מהצוות המקצועי שלנו.

 

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!