Venus
Clinic

חומצה היאלורונית לפנים

 

סוגי הטיפול באמצעות חומצה היאלורונית לפנים

 

ישנם לא מעט טיפולים שונים בחומצה היאלורונית לפנים וכל אזור בפנים דורש ריכוז אחר של חומצה היאלורונית וכל טיפול מתבצע אחרת, מחזיק לאורך זמן שונה ויש לו דגשים שונים לחלוטין. לגבי כל טיפול יש לנו מאמר מלא ומורחב בעמוד הטיפולים בקליניקה ואם תרצו לקרוא בהרחבה אז לגמרי זה המקום המתאים. במאמר קצר זה נשים את הדגשים החשובים לגבי הטיפולים הנפוצים ביותר באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית.

הזרקות שונות של חומצה היאלורונית לפנים

חומצה היאלורונית לפנים – האם זה מסוכן?

 

אז קודם כל נענה על השאלה הבסיסית ביותר. אז לא, הטיפול לא מסוכן כל הוא מתבצע על ידי רופא מיומן ויש כמה סיבות. קודם כל החומר לא קבוע, חומצה היאלורונית נמצאת אצלנו בגוף באופן טבעי ואנחנו מאבדים אותה עם הזמן. באמצעות הטיפול בהזרקה אנחנו מחזירים את החומצה היאלורונית לרקמות אבל לא לנצח, כמו שהיא השתחררה עד היום ככה היא תמשיך להשתחרר ולכן לכמות החומר המוזרק, איכות החומר המוזרק ודרך הטיפול יש משקל גדול מאוד בכל הנוגע לתוצאה והמשך זמן שהתוצאה מחזיקה. מעבר לזה החומר לא זר לגוף כך שאין סכנת דחייה. הסכנות היחידות שקיימות בגדול הן נדירות והן תלויות במצבכם הבריאותי אז ההתייעצות עם הרופא היא חובה.

 

מה הטיפולים הנפוצים ביותר באמצעות חומצה היאלורונית?

 

אז יש לא מעט וכמו שציינו יש לנו מאמר שלם בהרחבה על כל אחד מהטיפולים הללו כך שאם יש טיפול שמעניין אתכם באופן אישי אתם מוזמנים ללחוץ ולדלג ישירות לדף הרלוונטי לכם.

 

 

חומצה היאלורונית בשפתיים – כיום הוא הטיפול הנפוץ ביותר באמצעות חומצה היאלורונית לפנים. בעזרת חומצה היאלורונית אנחנו יכולים למלא נפחים טבעיים בעור שלנו וככה למלא קמטוטים, להשלים נפח חסר וסימטריה מדויקת. יש נטייה לחשוב שאפשר גם להזריק בוטוקס בשפתיים אבל זה מיתוס וגם על זה יש לנו מאמר בהרחבה.
מילוי שקעי עיניים – כמו כן גם המילוי שקעי עיניים באמצעות חומצה היאלורונית לפנים הוא טיפול מאוד נפוץ מכמה סיבות אבל העיקריות הן שדרוש לא הרבה חומר על מנת להגיע לתוצאה סופית. והתוצאה הסופית היא מאוד מרשימה, בעלת מראה טבעי ומחזיקה לאורך זמן רב יחסית לטיפולים אחרים בחומצה היאלורונית.
עיצוב קו לסת – כיום באמצעות חומצה היאלורונית לפנים ניתן לפסל קו לסת מדויק בטיפול שאורך פחות מ20 דקות. ההזרקה על קו הלסת היא קצת לא נעימה אבל התוצאה היא תוצאה טבעית שגם מחזיקה לאורך זמן רב יחסית עקב ההזרקה העמוקה בסמוך לעצם והחומצה שמזריקים לקו הלסת היא חומצה מאוד סמיכה ככה שלוקח לה יחסית הרבה זמן להתפרק ולהעלם.

 

מילוי קמטים בצידי הפה – הקמטים שיש לנו בצידי הפה מחמירים עם השנים וממצב בו הם בולטים רק בהבעות פנים מסוימות, עם הזמן מגיע המצב שקמטים אלו סטטיים ומופיעים בכל מצב, כל הזמן, גם כשאנחנו לא מביעים הבעות פנים כלל. בעיה זו מטרידה לא מעט אנשים והם בוחרים להתרכז במילוי הקמטים בצידי הפה באמצעות חומצה היאלורונית מהסיבה שזה הפתרון הכי אידיאלי. המילוי מתבצע בזריקה פשוטה אשר אורכת כ-10 דקות ואת התוצאה אתם תראו אחרי 2-3 שבועות. אזור זה בדרך כלל מחזיק פחות זמן משאר האזורים כי אזור זה נחשב מאוד פעיל ואנחנו מזיזים את שרירי הפה כל פעם שאנחנו מדברים, אוכלים , מעשנים או אפילו מפהקים. התזוזות והמימיקה גורמים לחומצה היאלורונית להתפרק מהר יותר ברקמות ולכן טיפול זה מחזיק בדרך כלל בין 8-18 חודשים, במידה ומבודר בחומצה היאלורונית איכותית. משך זמן התוצאה יעלה ככל שהמילוי יהיה יותר יסודי ומתאים מבחינה כמותית.

 

סוגי חומצה היאלורונית לפנים

 

אז כיום בשוק האסתטיקה הישראלי יש לא מעט חברות שמשווקות את החומצה היאלורונית לפנים. כל שנה שעוברת ישנם עוד ועוד ספקים חדשים שמכניסים את המוצרים שלהם ולכל אחד מהם יש את הייחודיות שלהם. לפי מה אנחנו בוחרים את החומרים שאיתם אנחנו עובדים במרפאה? ובכן קודם כל מהניסיון של הרופאה שלנו אחרי אלפי מטופלים אנחנו רואים איזה חומר מתאים לכל אזור טיפול שונה. כן ישנם חברות שמייצרות חומצה יותר מתאימה למילוי שקעי עיניים וישנם חברות שמייצרות חומצה יותר מתאימה למילוי שפתיים. מעבר לזה חשוב גם עניין הבטיחות והתקנים. יש את תקן משרד הבריאות הישראלי שכל החומרים חייבים לעמוד בתקן זה, משרד הבריאות שלנו לא מחמיר כמו התקן האירופאי CE, שכל חומצה היאלורונית שמכבדת את עצמה יש לה. ובסוף המחמירים ביותר הם תקן הFDA האמריקאי. החברות שיש להם את התקן האמריקאי הן החברות הכי בטוחות, ותיקות וכמובן שגם איכותיות.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!