Venus
Clinic

טיפולי בוטוקס בחדרה

טיפולי בוטוקס בחדרה – כל השלבים לטיפול בטיחותי ונכון

טיפולי בוטוקס בחדרה והסביבה הפכו להיות נפוצים מאוד בשנים האחרונות. באופן כללי אפשר להגיד שטיפולים אסתטיים הם כבר מזמן לא רק לכוכבי הוליווד וזמרים מפורסמים, כולם רוצים להיראות טוב וזה בסדר. בגדול טיפולי בוטוקס נחשבים לטיפולים מאוד פשוטים בתחום האסתטיקה הרפואית ומדובר בטיפול קצר שמבוצע בדרך כלל בשני מפגשים בלבד. למראת זאת חשוב להבין כי מדובר בטיפול רפואי לכל דבר והחומר עצמו גם אם בטוח לשימוש, הוא עלול להיות מסוכן ביותר בידיים הלא נכונות. במאמר קצר זה אנחנו ננסה לסדר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על טיפולי בוטוקס.

טיפולי בוטוקס בחדרה

טיפולי בוטוקס – כמה זמן זה מחזיק?

בוטוקס הוא לא חומר קבוע. חשוב להבין שבוטוקס מחזיק סך הכל בין 3-6 חודשים בממוצע. ועל מנת להבין את היגיון מאחורי הדברים אתם צריכים לדעת מה זה בוטוקס. בוטוקס הוא חלבון שמופק מחיידק מסוים וכל מה שהוא עושה זה לחסום הולכה עצבית של תגובות שרירים, משמע – חומר שמרפה שרירים וגורם להם לא להתכווץ. באופן כזה כשמזריקים בוטוקס במצח אנחנו גורמים לשריר המצח לא להתכווץ כשאנחנו מרימים גבות למשל, וכך אנחנו "מעלימים" את הקמטים במצח. החלבון משתחרר אחרי תקופת זמן של בין 3-6 חודשים וזה הטווח התוצאה של טיפולי בוטוקס בחדרה.

למי אסור לעשות בוטוקס?

ובכן כל עוד אין לכם מחלות רקע אישיות והרופא שלכם לא נתן לכם הוראה מפורשת שאסור לכם להזריק בוטוקס אז הטיפול מתאים בגדול לכל אדם. יש איסור חד משמעי על הזרקת בוטוקס לנשים בהריון ונשים מניקות. חוץ מזה גם לא מומלץ להתחיל את טיפולי הבוטוקס בגיל צעיר כי יש גבול לכמה טיפולי בוטוקס אפשר לעבור בחיים, לא כי זה מסוכן אלה כי הגוף עלול לפתח עמידות לחומר ותיאלצו לחפש פתרון אסתטי אחר ופחות נוח לבעיית הקמטים במצח. מה הגיל המינימלי שאנחנו ממליצים להתחיל טיפולי בוטוקס? התשובה היא לא מתחת לגיל 35.

איך להתכונן להזרקת בוטוקס?

יש כמה דברים קטנים שאפשר לעשות על מנת להתכונן טוב יותר לטיפול. בגדול חשוב להבין כי טיפולי בוטוקס בחדרה הם טיפולים מאוד פשוטים ולא פולשניים ואין שום הכנה מיוחדת שצריך לעבור על מנת להתחיל בטיפול. עם זאת יש מספר דגשים שכדאי לשים לב אליהם ועל כך אנחנו נפרט בקצרה.

לא לשתות אלכוהול – יכול להיות זה ברור מאליו אבל בכל מקרה אנחנו נציין שלא מומלץ לשתות אלכוהול 24 שעות לפני הטיפול בהזרקת בוטוקס בחדרה. אז אם הדקירה של המחט מפחידה אתכם וחשבתם להוריד את הפחד עם כוס יין אז אל תעשו את זה.

להשתדל להתאפר פחות – זה לא משהו קריטי והרופא שלכם מנקה את האזור של ההזרקה מהאיפור אבל אתן צריכות לקחת בחשבון שאתן הולכות לצאת מהמרפאה ולהמשיך את היום שלכן ולא תוכלו להתאפר ישר אחרי הטיפול כדי לא לסכן את אזור ההזרקה בזיהום מהאיפור. כך שאם יש לכן תוכניות להמשך היום וחשבתן עוד להספיק כמה דברים ביום של הטיפול, מומלץ לקחת את זה בחשבון ולהגיע מוכנות.

לא להיחלץ – טיפולי בוטוקס בחדרה הם מאוד נפוצים ואין שום סיבה להילחץ מטיפול פשוט שאורך כעשר דקות סך הכל. תבואו קלילות ומחויכות לקראת הטיפול שמגיע לכן.

יש גם לא מעט דברים שכדאי לדעת ולהקפיד אחרי טיפולי בוטוקס בחדרה. יש כמה דברים שחשוב להקפיד עליהם 24 שעות אחרי ההזרקה ועל כך פירטנו במאמר הזרקת בוטוקס.

טיפולי בוטוקס בחדרה – מחיר

אנחנו יודעים שזו שאלה שהייתם רוצים לקבל עליה תשובה כאן ועכשיו והאמת שגם לנו אין בעיה לכתוב. העניין שמבחינה חוקית ההסתדרות הרפואית אוסרת על הרופאים בישראל לפרסם מחירים. כך שאם אתם מעוניינים לדעת מה המחיר עבור טיפול בוטוקס אתם תיאלצו להתקשר ישירות אל המרפאה אותה אתם רוצים לשאול.

מה שאנחנו יכולים להגיד שבוטוקס, בשונה מחומצה היאלורונית הוא מתומחר לפי אזור הזרקה ולא לפי כמות חומר. זאת אומרת שאם שילמתם על אזור בוטוקס במצח ואחרי שבועיים בביקורת מתברר שצריך להוסיף קצת אז הרופא מוסיף לכם בוטוקס ללא עלות כי זה כבר מתומחר בטיפול.

אם עדיין יש לכם שאלות שהייתם רוצים לקבל עליהם תשובה באופן אישי אנחנו מזמינים אתכם להשאיר לנו הודעה ואנחנו נחזור אליכם בשמחה.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!