Venus
Clinic

מה חשוב לדעת לפני הזרקת חומצה היאלורונית?

מה חשוב לדעת לפני הזרקת חומצה היאלורונית – כמה נקודות חשובות

אנחנו בטוחים כי יש לכם לא מעט שאלות על מה חשוב לדעת לפני הזרקת חומצה היאלורונית ובמאמר קצר זה אנחנו ננסה לסדר לכם את המחשבות שלכם על כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם נכנסים למרפאת אסתטיקה.
קודם כל חשוב להבין שחומצה היאלורונית נמצאת אצלנו בגוף באופן טבעי וחומצה זו אחראית על נפח העור וגמישות העור. אנחנו מאבדים את החומצה היאלורונית עם השנים לכן העור שלנו מתדלדל ומתקמט. ישנם כמובן עוד סיבות כמו פגיעה ביצור הקולגן אבל החומצה היאלורונית פה היא הפתרון לבעיית הנפח והדלדול. אז מה שאנחנו עושים זה להחזיר את החומצה היאלורונית אל תוך רקמות העור ובכך להחזיר לו את הנפח שלו, הגמישות שלו והנראות הצעירה והרעננה שלו.

 

 

מה חשוב לדעת לפני הזרקת חומצה היאלורונית המדריך המלא
לפני הזרקת חומצה היאלורונית הכי חשוב שתישארו רגועים

אז מה חשוב לדעת לפני הזרקת חומצה היאלורונית?

בגדול אין יותר מדי דברים שאתם צריכים לדעת אבל אם תקפידו על מה שאנחנו ממליצים לכם אתם תראו כי אתם ממקסמים את התוצאה שלכם ושומרים עליה לאורך זמן. אז מה חשוב לדעת לפני הזרקת חומצה היאלורונית?
קודם כל חשוב מאוד להכין את ההיסטוריה הרפואית שלנו ולציין האם אנחנו לוקחים כדורים כלשהם. הרופא ידע בדיוק מה בסדר מה לא והאם כדאי לכם לעשות הפסקה של כמה ימים מהכדורים שלכם.
כדאי לבוא עם פנים נקיות. מן הסתם לפני הזרקה אנחנו עוברים עם ספירט ומחטאים את האזור בו תעשו טיפול. אבל מבחינת איפור כדאי להתכונן מראש כי זה עלול לגרום לזיהום במידה ואנחנו דוקרים עם מחט והאיפור נכנס. אנחנו נדאג לה אבל אתן תתאפרו בהתאם ככה שכם תוכלו לצאת מהמרפאה שלנו אחרי שאנחנו ניקינו לכם את הפנים.
שתיית מים מרובה – כל מולקולה של חומצה היאלורונית קושרת אליה 50 מולקולות של מים, זה מה שמעניק את הנפח לרקמות. עוד לפני הטיפול תקפידו במשך כמה ימים לשתות לפחות ליטר מים ביום! זה לא הרבה בכלל, אך ישנם אנשים שלא מקפידים וזה יפגע לכם בתוצאה.
אין צורך בשום הכנה מוקדמת משמעותית, מדובר בטיפול פשוט ולא פולשני, אתם לא צריכים לעשות שום דבר קריטי לפני הטיפול פשוט להגיע רגועים ונינוחים להקשיב להנחיות הרופא המטפל שידע להנחות אתכם האופן אינדיבידואלי.
חומצה היאלורונית זה לא חומר קבוע – אין לכם מה לדאוג ולתכנן כאילו אתם משרטטים את הבית שבו אתם תגורו. טיפול טוב עושים בחלקים. מגיעים לטיפול וחוזרים לביקורת על מנת להשלים את הנגיעות החסרות לפרופורציה מושלמת וסימטריה מדויקת. ככה אנחנו יכולים להבטיח קודם כל תוצאה מדויקת, אבל גם ארוכת טווח ואנחנו נסביר.
חשוב מאוד למלא את השקעים והקמטים כמו שצריך כי אם לא נעשה את זה לא מילאנו את הרקמה והיא לא התייצבה. לכן איבוד החומר יתחיל יחסית מהר מאוד. אם ממלאים בשלבים ועושים את זה כמו שצריך אתם תראו כי החומר יהיה הרבה יותר יציב ויקח לו זמן להתחיל להתדלדל. חומצה היאלורונית איכותית שממלאים טוב נשארת עד שנתיים בחלק מהאזורים! לכן אנחנו עם הניסיון שלנו יודעים להתאים לכם את הטיפול המתאים שיעניק לכם תוצאה מרשימה, לא מהעולם הזה!

טיפול בחומצה היאלורונית – לא טיפול מסובך

אם אתם עוד לא עשיתם אף פעם טיפול בהזרקת חומצה היאלורונית אנחנו בטוחים כי יש לכם חששות. וזה בסדר גמור. אתם צריכים להרגיש בנוח עם עצמכם, עם הזמנים והרופא. הקליניקה צריכה לעטוף אתכם בביטחון ומקצועיות ככה שתעברו חוויה מקסימה ומרגשת. סך הכל יש אנשים שבוחרים להשקיע ברכב, יש אנשים שבוחרים להשקיע בגינה ויש אנשים שבוחרים להשקיע בעצמם,ההחלטה בידיים שלכם.
הטיפול עצמו הוא טיפול פשוט מאוד ולא פולשני. הטיפול אורך מספר דקות בלבד ותוך אלחוש מקומי ככה שלא תרגישו אפילו את אי נעימות הדקירה של המחט. ניתן להשוות את הטיפול האסתטי המורכב ביותר לטיפול השיניים הפשוט ביותר מבחינת אי נעימות הלקוח.
אנחנו מקווים שעזרנו לכם להבין מה חשוב לפני הזרקת חומצה היאלורונית ואם יש לכם שאלה שהייתם רוצים לשאול באופן אישי אנחנו מזמינים אתכם לצלצל אלינו או לשלוח לנו הודעה ואנחנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם ולענות על כל השאלות שלכם.
באהבה, צוות ונוס.

צרו
קשר

לפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו תוכלי להשאיר את הפרטים שלך בטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם!