3 אזורי בוטוקס
ב- 900₪ בלבד!

לשיחת ייעוץ חינם
השאירו פרטים ונחזור אליכן עוד היום

שאלות נפוצות

כן. אחרי הזרקת בוטוקס ראשונית אנחנו קובעים ביקורת אחרי שבועיים ובה אנחנו בודקים האם צריך להוסיף עוד בוטוקס ואם צריך אנחנו מוסיפים על חשבונינו.

אנחנו משתמשים בבוטוקס של חברת דיספורט (DYSPORT) הצרפתית. אותו בוטוקס שמשתמשים בו 90% מהמרפאות בארץ.

לבוטוקס יש הוראות יצרן ברורות איך צריך להכין אותו להזרקה. כל מרפאה חייבת לדלל אותו בהתאם להוראות היצרן, כל מי שעושה אחרת הוא לא אחראי.

בארץ יש היום 3 חברות שמשווקות בוטוליניום טוקסין ( בוטוקס) תחת המותג שלהם. יש את אלרגן שהיא החברה המקורית שפיתחה את הבוטוקס, (עובדת בונוס – היא פיתחה גם את דיספורט ומכרה את הפטנט במחשבה שהוא פחות טוב, מה שהתגלה לא נכון לצערם וכיום באסתטיקה רפואית משתמשים ב 90% דיספורט מהסיבה שאנו רואים כי הוא מחזיק יותר זמן) יש את דיספורט , היא החברה שרב המרפאות משתמשות בה, ויש חברה שנקראת קסיאומין שהיא הרבה יותר נישתית ונדירה כי היא יחסית יקרה. ההבדל בין הבוטוקס של אלרגן לדיספורט הוא אך ורק גודל המולקולה. המולקולה של אלרגן קטנה יותר והוא מתחיל לעבוד אחרי יום- יומיים והמולקולה של דיספורט גדולה יותר והוא מתחיל לעבוד אחרי 3-4 ימים. לטיפול בבעיות רפואיות יעדיפו להשתמש באלרגן על מנת שיתחיל להשפיע מהר יותר, אבל לאסתטיקה רפואית משתמשים בדיספורט כי אנשים רואים שהוא פשוט מחזיק יותר זמן.

לפני ואחרי