Venus
SERVICE AREA

חומצה היאלורונית בתל אביב

תל אביב

חומצה היאלורונית בתל אביב – כל מה שצריך לדעת

 

אסתטיקה רפואית זה תחום רפואה יחסית חדש. עד לפני 20 שנה בודדים אלו השמעו אודותיה ועד היום לא כולם מבינים מהי בעצם המהות שלה? ובכן, למטופל הממוצע זה בהחלט קשה ומסובך להתמצא בתחום רפואה כה חדיש ומורכב. אז מה כן חשוב לדעת? ממה צריכים להיזהר? מה הרעיון של אסתטיקה רפואית בכללי? ובכן, יש מגוון רחב מאוד של טיפולי אסתטיקה רפואית. אך בגדול, המשותף לכל אלו הוא – הדרך להשפיע על המראה החיצוני שלנו מבלי להיכנס לחדר ניתוח, מבלי לעשות משהו בלתי הפיך וכמובן לשמור על תוצאה טבעית. כיוון שהאומנות בתחום הזה היא שלא ישימו לב שעשיתם משהו אצל מישהו, אתם נראים מדהים באופן טבעי לחלוטין. ובכן, כאן אנחנו נדבר מעט על הזרקת חומצה היאלורונית בתל אביב.
בגוף שלנו באופן טבעי יש חומצה היאלורונית , חומצה זו אחראית על גמישות ורעננות העור שלנו ואנחנו "מאבדים" אותה עם השנים. לכן הדרך היא להזריק חזרה את החומצה היאלורונית אל תוך רקמות העור שלנו בשכבות השונות על מנת שתיצור נפח בכל אותם קמטים ובעצם תעדן ותטשטש את מראה העור המבוגר, היבש והמקומט. החומצה היאלורונית תמשיך להתפוגג בגוף לאחר ההזרקה באופן טבעי כפי שהגוף שלנו מכיר ויודע לעשות. לכן איכות החומר מאוד חשובה למשך הזמן בו החומר מחזיק ברקמות שלנו. עכשיו אנחנו נדבר על היתרונות והחסרונות של הזרקת חומצה היאלורונית בתל אביב.
הזרקת חומצה היאלורונית בתל אביב - לפני ואחרי
הזרקת חומצה היאלורונית של STYLAGE לפני ואחרי

 

 

הזרקת חומצה היאלורונית בתל אביב – יתרונות וחסרונות

 

אנחנו בני האדם תמיד שואפים לטוב ביותר עבורנו ועבור האהובים שלנו, אנחנו לא אוהבים להתפשר ולהרגיש שמשהו לא כשורה, משהו מוסתר מאיתנו, לא ברור או מסוכן. לכן חשוב מאוד לדבר על היתרונות והחסרונות של הזרקת חומצה היאלורונית בתל אביב וממש בקצרה נציין כל מה שחשוב לכם לדעת. אז נתחיל דווקא מהחסרונות.
*אינו חומר קבוע – אף על פי כי יש אשר חושבים שזהו יתרון, כיוון שהסיליקון הוכיח לנו כי החומרים הקבועים הם מועדים לבעיות עתידיות. אך החיסרון פה כי חומצה היאלורונית צריך לחדש ולהוסיף כאשר החומר מתפרק מהרקמות עם הזמן. כאשר חומצה לא איכותית תחזיק מעמד 3-6 חודשים וחומצה איכותית יכולה להחזיק במקרים מסוימים עד שנתיים!
*שטפי דם (סימנים כחולים)- לאחר כל דקירה של מחט בגוף יש סיכוי לפגוע בכלי דם זעיר ולגרום לסימן כחול אשר ישאר בין 7-10 ימים לאחר ההזרקה. מה שלעיתים יכול לגרום למבוכה קלה במיוחד אם זה אזור בולט מאוד כמו מתחת לעיניים מה שיכול להראות כמו תוצאה של התקוטטות ולא טיפול, אך זה עובר תוך כמה ימים תוך כדי שהחומר מתחיל לצבור נפח ולמלא את השקעים. אי אפשר לנבא ולקלוע בכל דקירה במקום בו צריך להזריק את החומר לתוצאה מדויקת ורצויה וגם להימנע לחלוטין מפגיעה בכלי דם הזעירים ביותר, לכן מדי פעם יש סיכוי כי יצוצו סימנים כחולים לאחר ההזרקה.
*תוצאה לא מדויקת (אסימטריה)- בכל מרפאה אשר תיכנסו אתם תחויבו לחתום על טופס הסכמה לטיפול , אז מי שכן קורא עד הסוף מבין שאין רופא שלא מציין כי הרפואה האסתטית אינה מדע מדויק וכי לכל אדם יש גוף שונה, תגובות שונות, הרגלים שונים, רגישויות שונות וכו'. וכי רק הניסיון של הרופא יוכל להעניק לרופא את הידע הנדרש על מנת להעניק לכל מטופל באשר הוא את הטיפול המדויק ביותר, האיכותי ביותר , בעל התוצאה המרשימה ביותר. חשוב להבין שהיום כל רופא שיניים יכול לקחת מזרק ליד ולהזריק, אך פיסול פנים זוהי אומנות לכל דבר, אומנות אותה אתם מציגים 24/7 על עצמכם. המזל שהחומר לא קבוע כך שגם אם לא אהבתם את התוצאה אתם תחזרו להיות כפי שהייתם לפני הטיפול תוך פרק זמן מסוים.
עכשיו כאשר ציינו את החסרונות של הזרקת חומצה היאלורונית בתל אביב, נדבר על היתרונות שלה. בכל זאת התחום בנסיקה גרנדיוזית מאז היוולדו בסוף המאה הקודמת. אז איך אנשים משתכנעים בכל זאת?
*טיפול לא פולשני – חשוב מאוד להבין כי ישנה דרך להשפיע על הנראות החיצונית שלנו מבלי להיכנס לחדר ניתוח, בלי התאוששויות ארוכות מאוד, מבלי לחשוש מסיבוכים מסכני חיים וכמובן לזכור כי הגוף שלנו השתנה, משתנה וישתנה עם כל יום שעובר. והתוצאה אותה רצינו אתמול יכולה להיות לא רלוונטית למחר. אז מזל כי חומר זה הוא לא קבוע, ואפשר להתאים את הטיפול כל פעם מחדש למטופל על מנת לשמור על מראה טבעי, רענן, צעיר ומלא אנרגיה מבלי לעלות על שולחן הניתוחים ולהתאושש כמו אחרי תאונה.
*חומר לא קבוע- הרב יסכימו איתי כי זהו יתרון ולא חסרון. כל מי שמספיק זמן מסתובב עם סיליקון, ביו אלקמיד וכו' מבין כי הגוף ממשיך להשתנות והחומר לא יציב לתקופת זמן ארוכה באמת. ישנם מקרים בהם החומר מתפורר לחלקים ומתחיל ממש "לטייל" בגוף שלנו מה שמותיר בעיית נראות קשה מאוד שהפתרון שלה הוא ניתוח פולשני ומסובך. לכן חוסר הקביעות של החומצה היאלורונית הוא יתרון מובהק.
*תוצאה טבעית- המון המון המון גורמים שונים משפיעים על התוצאה שלנו. בין אם מדובר על איכות החומר, מיומנות הרופא, ההיסטוריה הרפואית של המטופל, מזג האוויר וההרגלים שך המטופל. בכל זאת אם לא מתפשרים על החומר ובוודאי שלא מתפשרים על מיומנות הרופא, ניתן להגיע לתוצאות מדהימות אשר קשה להאמין כי הם בהחלט תוצאות של טיפול כלשהו, ולא המראה הטבעי של המטופל. כשאתם מבררים על הזרקת חומצה היאלורונית בתל אביב תזכרו כי מי שמתפשר על איכות הטיפול הרפואי שלו יראה זאת על עצמו יום יום, שעה שעה.
*את נראית נפלא! – כמה כיף לשמוע ברכה כזאת על הבוקר, בצהריים וגם בערב. ובכן כל הזמן בעצם, ולמה לא? לא יצא לי להכיר אנשים שחיו פעמיים. ישנם אנשים המשקיעים ברכב שלהם, ישנם אנשים המשקיעים בגינה שלהם או בשעון יוקרתי שהם נושאים על היד. אם המראה שלכם מספיק חשוב לכם אז אין סיבה שלא תשקיעו בעצמכם במקום החפצים הדוממים אשר סובבים אתכם.
אז לאחר שעברנו בקצרה על היתרונות והחסרונות של הזרקת חומצה היאלורונית בתל אביב, תהיו חופשיים להחליט מה אתם רוצים עבור עצמכם, לגוף שלכם, לחיים היום יומיים שלכם.

הזרקת חומצה היאלורונית בפנים

 

חומצה היאלורונית בתל אביב - חומצה היאלורונית לפנים
הזרקת חומצה היאלורונית של STYLAGE לגברים, לפני ואחרי.
בכל מקום בגוף שלנו שיש עור, ניתן להזריק חומצה היאלורונית בתל אביב אך כיום מרבית הטיפולים בהזרקת חומצה היאלורונית בתל אביב מתמקדים דווקא בפנים. ובכן, לכל אזור בפנים שלנו קיימים מזרקים עם ריכוז מתאים, על מנת לשמור על תוצאה טבעית, מדהימה אשר תחזיק לאורך זמן רב ככל הניתן. מטרת ההזרקה של החומצה היאלורונית היא למלא נפח בכל אותם קמטים, שקעים ומצבים של חוסר סימטריה. כל מולקולה של חומצה היאלורונית קושרת אליה 50 מולקולות של מים, ככה בעצם הנפח נוצר. מאז ההזרקה לוקח לחומר בין 2-4 שבועות להיכנס אל תוך הרקמות ובעצם להגיע לתוצאה סופית. חשוב לזכור כי ברגע שאתם יוצאים מהמרפאה, מה שאתם רואים הוא לא סופי בכלל וכי מומלץ להזריק חומצה היאלורונית בתל אביב בשלבים, על מנת לשמור על מראה טבעי ותוצאה רצויה. בין הטיפולים הנפוצים ביותר להזרקת חומצה היאלורונית בתל אביב לפנים הם: חומצה היאלורונית בשפתיים, חומצה היאלורונית באף, מילוי שקעי עיניים ,מילוי לחיים בחומצה היאלורונית , מילוי רקות , עיצוב קו לסת  וגם מילוי קמטים בצידי הפה (ML,NL) . לכל אזור יש טכניקת הזרקה שונה (אפילו כמה טכניקות שונות לאזור) וכמובן גם חומר שונה. זאת אומרת לדוגמא על מנת לבנות קו לסת צריך חומר מאוד מאוד מרוכז, ולהזריק ממש קרוב לעצם. אם ניקח את החומר העדין של שקעי העיניים ונזריק לקו לסת התוצאה תהיה כה ירודה שיש סיכוי שאפילו בלתי נראית, ולהפך אם להזריק את החומר המרוכז אל שקעי העיניים הרגישים , החומר המרוכז פשוט לא יכנס לרקמות כמו שצריך ופשוט ישארו גושים של חומר מתחת לעיניים מה שנראה רע מאוד. כשאתם מחפשים הזרקת חומצה היאלורונית בתל אביב זה חשוב מאוד לדעת כי הרופא שלכם מיומן, ישר, ומקצועי מכל בחינה, וכי איכות החומר חשובה לא פחות. לדוגמא במרפאה שלנו אנחנו לא מתפשרים על חומרים שאין להם גם תקן אירופאי CE, גם תקן אמריקאי FDA וכמובן אישור של משרד הבריאות הישראלי. וכי הרופאה שלנו הינה רופאה בעלת תואר מומחה עם מעל ל-25 שנות ניסיון.

חומצה היאלורונית טבעית

אז לא מעט אנשים מתבלבלים, האם יש חומצה היאלורונית טבעית? או שלא? או שכולם טבעיות? ובכן, נעשה לכם קצת סדר.
חומצה היאלורונית היא טבעית, מייצרים אותה במעבדות מסביב לעולם, ולכל אחד יש את הדרך שלו להפיק אותה, לזקק אותה ולהכין אותה להזרקה לרקמה אנושית. תהליך הייצור של החומצה היאלורונית הוא מסובך שאין כמוהו, ככה שמעטות החברות אשר מחזיקות את התקנים הרציניים , אשר מימנו את כל המחקרים הדרושים וגם הרצויים, על מנת להנגיש למטופלים חומר בטוח לשימוש, ואפקטיבי כאחד. קיימות חברות אשר אין להן תקנים, קיימות חברות אשר מייצרות את חומצה היאלורונית ללא תקנים, מחקרים ובעצם כל מה שיש להם להציע זה מחיר. גם בסין וגם בטורקיה לדוגמא לוטשים עיניים לכסף שיש בתחום הייצור של החומצה היאלורונית וישנם מזרקים סינים וטורקים זולים עד אבסורד, שהמטרה שלהם לספק את הצרכנים היותר חמדנים ממש כמו אלו המייצרים אלכוהול בהכנה ביתית. אז אם אכפת לכם מהגוף שלכם, אנחנו ממליצים לכם לבדוק האם יש תקן אירופאי? אמריקאי? או לפחות אישור משרד הבריאות כי כמה שזה נראה ברור מאליו לצערנו הרב ישנם חומרים שאפילו אישור זה אין להם. לכן אם אתם מחפשים הזרקת חומצה היאלורונית בתל אביב חשוב מאוד כי תדעו עם איזה חומר עובד הרופא שלכם. אצלנו במרפאה תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה לטיפול המומלץ לכם עם החומר המומלץ לכם ללא עלות בכלל.
מקווים שתוכן זה עזר לכם קצת להבין ולהתמצא בתחום החדש והמורכב של האסתטיקה הרפואית וכי עכשיו תוכלו לעקוב מעט ולבדוק מה הרופא שלכם מזריק לכם? האם הוא מקפיד על החומרים המתאימים לכל אזור? האם הוא לא מפשר על איכות החומר? וכמובן היתרונות והחסרונות של הזרקת חומצה היאלורונית בתל אביב, כיוון שאין יתרונות בלי חסרונות וכאשר זה נוגע לגוף שלכם ובמיוחד בתחום רפואי חשוב מאוד כי תהיה לכם שקיפות מוחלטת ולפחות הבנה בסיסית של מה אתם עושים.
לעוד מאמרים מעניינים בנושאי אסתטיקה רפואית אתם מוזמנים לדפדף באתר שלנו, וכמובן לצלצל במידה ויש לכם שאלות.
באהבה, צוות ונוס.